|   |  STCA Realty Construction Firması
STCA Realty Construction

STCA Realty Construction

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 3

STCA Realty Construction, konut, ofis ve residence projeleri, STCA Realty Construction hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve STCA Realty Construction ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

STCA Realty Construction Hakkında

HAKKIMIZDA

Yapı sektörüne 1978 yılında tecrübe ve yeteneğimize güvenerek ilk adımımızı attık. 1988 yılında ise Aslandağ Ahşap olarak aile şirketimizi kurduk. İlk markamız olan Artella ile ahşap kapı, banyo ve mutfak ürünleri tasarımı, üretimi ve uygulaması ile başladık. İşimize olan tutkumuz, yüksek müşteri memnuniyeti, kalite ve estetikten ödün vermeyen çalışma prensibimiz ve dürüst çalışma anlayışımız ile bugün Türkiye ve Dünya’da 23 satış noktasına ulaştık. Yurt içinde prestijli projelere imzamızı atarken, geniş bir ihracat ağına ulaşarak Türkiye’nin üreten gücünün kapılarını dünyaya açtık.
 
2009 yılında ise çalışmalarımızdan aldığımız güç ve sektöre olan bağlılığımız ile STCA Realty Construction markamız ile inşaat sektöründe hızla ilerlemeye başladık. Gayrimenkul geliştirme, alım satım, kiralama işlemlerinin yanı sıra 2012 yılından itibaren konut sektörüne nitelikli proje hedefleri ile girdik.
 
Yapı sektöründe 30 yılı aşkın süredir var olan firmamız çalıştığı bir çok projede temelinden itibaren teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, mimariye ve çevreye önem veren çalışmalarla, mimar ve mühendislerden oluşan teknik.
 
VİZYON - MİSYON

VİZYONUMUZ
 
Geleceğiniz, geleceğimiz... Bizler geleceği inşa ederken, hayatı değerli kılan, geleceğe güvenle bakan ve doğayı koruyan projeler üretiyoruz. İşimize olan sevgimiz, insana olan saygımız ve değerlerimize olan güvenimizle başladığımız her projenin sonuna imzamızı atmanın gururunu yaşıyoruz.
 
MİSYONUMUZ
 
Yaşam standartınızı yükseltecek, teknik yeterliliği tam ve sağlam temeller üzerine kurulmuş, Ar-Ge çalışmaları ile kendini sürekli dinamik tutan, çevreye ve tarihin dokusuna sahip çıkan, kaliteden ödün vermeyen projeler üreterek; yaşam alanlarınıza sanatın inceliklerini yansıtan konutlar inşa etmek temel misyonumuzdur.
 
BAŞKANIN MESAJI
Zamanımız hızla değişiyor. Buna bağlı olarak beklentilerimiz ve hayallerimiz de bir o kadar hızla değişip gelişiyor. Bizler beklentilerinizi iyi biliyor ve bu doğrultuda kullanışlı ve estetik mimari projeler geliştiriyoruz. Teknolojinin tüm imkanlarını projelerimizin çiziminden temeline ve anahtar teslimine kadar değerlendiriyor, insana, doğaya ve tarihe saygılı kalarak huzurlu yaşam alanları inşa ediyoruz. Kaliteli ve güvenilir dönüşüm projelerimizi, her biri alanında uzman çalışan kadromuz ve sektörün önde gelen markaları olan çözüm ortaklarımız ile hayata geçiriyoruz. Geleceğinizin anahtarlarını size içimizdeki güven, mutluluk ve huzurla teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.
 
Saygılarımla,
 
Aydın ASLANDAĞ
STCA Yönetim Kurulu Başkanı
 
KALİTE STANDARTLARI
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 
Teslim ettiğimiz her anahtarın, mutlu ve huzurlu bir hayatın kapılarını açması için çalışıyoruz.
 
KALİTELİ HİZMET
 
Bizim için sevdikleriniz kadar değerlisiniz. Bu nedenle kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için kalite prensiplerimizden asla taviz vermiyoruz.
 
YENİLİKÇİLİK
 
Gelişen teknoloji, modern ve özgün mimari tasarımlarımızla hayallerinizdeki yaşam alanlarını sizlere güvenle sunuyoruz.
 
ÇÖZÜM ORTAKLARI

Her biri kendi sektöründe önder markalarla çözüm ortaklığı yapıyoruz. Hem kaliteyi, hem estetiği birlikte kullanıyoruz.
 
EKİP ÇALIŞMASI
 
Bütün kalite standartlarımızın özünde işine tutkuyla bağlı bir ekip çalışması yatıyor. Her biri alanında uzman, üretken, sürekli kendini geliştiren ve dayanışma içinde olan kadromuzla bir projenin temelinden teslimine kadar en ince ayrıntısına kadar çalışıyor ve ekip ruhumuzla evinizi, siz taşınmadan yuva haline getiriyoruz.
 
SOSYAL SORUMLULUK VE ÇEVRE
Dünyamız büyük bir hızla değişiyor ve gelişiyor. STCA olarak, doğal kaynakların korunması, çevre kirliliğine karşı duyarlı olunması, kaynakların doğru ve etkili kullanılması ve sosyal sorumluluk bilincinin geliştirmesi temel prensiplerimiz arasında yer alıyor. Bu doğrultuda;
 
Yaşam kalitemizi arttıracak projeler üretirken çevre temizliğine karşı duyarlı,
Ülkemizin ekonomik, kültürel, teknolojik kalkınması ve sürdürülebilir bir büyüme için sosyal sorumluluğun bilincinde,
Bu bilinç doğrultusunda, kişisel, kültürel ve sanatsal alanlarda gelişime destek olan,
Kısıtlı dünya öz kaynaklarının kullanımında gelecek nesilleri düşünerek etkin planlamalar yapan,
Tüm yönetim grubu ve çalışan kadromuzun bu bilinçle çalışmalarına yön veren bir şirket olmanın gurunu yaşıyoruz.

Tel: 0216 561 9810
Fax: 0216 561 9811
Email: info@stca.com.tr
Adres: Büyükbakkalköy Mah. Samandıra Yolu Sk. No:38 İstanbul / Maltepe

STCA Realty Construction Projeler Haritası

STCA Realty Construction Projeleri

STCA Realty Construction Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.