|   |  Su Yapı Gayrimenkul Firması
Su Yapı Gayrimenkul

Su Yapı Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Su Yapı Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Su Yapı Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Su Yapı Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Su Yapı Gayrimenkul Hakkında

Hakkımızda
 
Bugüne kadar yapımını üstlendiği projeleri üstün kalite ve hizmet anlayışı ile süresinde tamamlayan grup şirketlerimiz, ana şirketimiz SU YAPI GAYRİMENKUL yatırımın öncülüğünde, özellikle konut, prestij binaları ,kamu yapıları ve üst yapı tesisleri konularında uzmanlaşmış olup, deneyimli teknik kadroları ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir.
 
Son yıllarda yaklaşık 150000m2 konut ve kamu binasını son kullanıcılara teslim eden grup şirketlerimiz, SU YAPI GAYRİMENKUL yatırım bünyesinde son gayrimenkul yatırımını,İstanbul Beylikdüzünde BEYKENT LOCCA projesi ile yapmış bulunmaktadır. Grubumuz yapım faaliyetlerindeki birikim ve deneyimlerini organizasyon noktasındaki başarısıyla birleştirerek yoluna devam etmektedir.
 
Gerek İnşaat taahhüt faaliyetlerinde ,gerekse konut yatırımlarımızda yarattığımız yaşam alanları ve sahip olduğu ayrıntılarla konut sektörüne yön vermeye ve konut kavramının yeniden tanımlanmasına katkı sağlamaya çalışmaktayız.
 
Güçlü Kalite Yönetim anlayışımızla gelişim sürekliliği kazandırmak SU YAPI GAYRİMENKUL yatırım ailesinin başarı odağıdır. Grubumuzun geleceğe yürüyüşünün temelinde, bugüne kadar gerçekleştirdiklerinden elde etmiş olduğu tecrübelerle küresel inşaat pazarının müşteri beklentilerini aşmak vardır.
 
Saygılarımızla,
 
Misyon ve Vizyon
 
Misyonumuz
 
Firmamızın odaklandığı nokta, hizmet verdiği alanlarda uygulanabilir en yeni ve yüksek teknoloji ve metodlarla hizmet vermektir.
Yurt dışında iş geliştirme ve Ar-ge faaliyetlerimizi kurmak, sürdürmek ve global pazarın pastasından pay almak.
Müşteri beklentilerini karşılayan veya müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz
 
Ülkemizin mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde ulusal pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir inşaat firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmaktır.
Rekabetçi hizmet, yüksek kalite prensibi doğrultusunda resmi kurumlar da dahil olmak üzere en geniş müşteri grubuna ulaşmaktır.
 
Kurumsal Değerlerimiz;
 
Dürüstlük
Güvenilirlik
Yenilikçilik
Süreklilik
İhtisaslaşmak
Değer Üretme
Paylaşma ve Motivasyon
Daha İyiye Ulaşma
Müşteri Memnuniyeti
Takım Ruhunu Benimseme

İlkelerimiz
 
Yönetim teşkilatımız, aldığı her kararda ve yapılan her işte en yüksek ahlaki standartlar, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder.
Çalışma ekibine eğitim düzeyi yüksek, sorumluluklarından zevk alan, yeniliklere ve değişime açık, üretken kişileri kazandırmak,
Kurumsal bir yapı oluşturmak,
Çalışanların kısa zamanda en üst seviyede verimliliğe ulaşmalarını sağlayabilmek için, gerekli motivasyon ve olanaklar yaratmak,
“Sürekli Değişim" ilkesinden yola çıkarak, sadece teknolojideki değişikliklere ayak uydurmak değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmek.
 
Kalite Politikası
 
Şirketimiz faaliyetleri ISO 9001-2000, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak yürütülmektedir.
 
Sahip olduğumuz bilgi birikimini muhafaza etmek.
İnşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından izleyerek, çalışanları bilgilendirmek ve eğitmek,
Tüm inşaat tasarım ve üretim faaliyetlerinde; tanımlanmış ürün şartlarına, Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uymak.
Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üretmek, beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak.
Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek.
Her aşamada ve tüm ayrıntılarda kalitede dünya standartlarını hedeflemek.
Çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek, Çağdaş Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedeflemek.
Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanmaktır.

Tel: 0212 321 2178
Fax: 
Email: info@suyapiinsaat.com.tr
Adres: Hamidiye Mah. Günal Sok. No: 43/10 İstanbul / Kağıthane

Su Yapı Gayrimenkul Projeler Haritası

Su Yapı Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.