|   |  Şua inşaat Firması
Şua inşaat

Şua inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 6

Şua inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Şua inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şua inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şua inşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Şua İnşaat 1992 yılında Nimetullah Kaya tarafından kurulmuştur. Geleceğe yön veren yapılar oluşturma hedefiyle yola çıkan Şua İnşaat, bilgi birikimi ve tecrübesiyle kente estetik, yaşama kolaylık getirmi başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana öncü olma, girişimcilik, takım çalışması ilkelerinden, sosyal sorumluluk, müşteri memnuniyeti ve istikrar gibi esaslarından taviz vermeden projelerini planlayan Şua İnşaat, müşterilerine bu sayede uzun dönem başarıyla hizmet edebilmiştir.

Şua İnşaat projelerini geleceği olan lokasyonlarda inşa ederek sakinlerine ayrıca yatırım değeri de sağlamaktadır. Şu ana kadar Elite City, Elite Side, Elite Rezidans, Elite Life gibi geniş çaplı, yeni nesil projelere imza atan Şua İnşaat, kente estetik, yaşama değer katmaya devam edecektir.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIN MESAJI

Daha iyi bir gelecek için ne yapabiliriz?” diye düşünerek yola çıktık. Hep daha iyisini sunan bir şirket olma hedefini henüz yolun başındayken, 1992 yılında net olarak belirledik.

Günün şartlarına, toplumun beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyen, ilerici, kalite odaklı bir şirket olarak hep en iyisini sunduk. Hazırladığımız ilk projeden son projeye kadar, modern mimari tasarımların uygulayıcısı, öncüsü olmayı amaçladık ve bu uğurda çalıştık.

Şua İnşaat’ta, en üst kademeden en küçük birimimizdeki çalışana kadar hedeflerin ve hedeflenen noktaların tam olarak bilinmesine büyük önem verdik. Bu inanç ve kararlılıkla amacımızdan hiç vazgeçmeden istikrarla yol aldık. Sadece kendimizle yarıştık ve insanların gözü kapalı itimat ettiği, ev almaktan öte kendilerine yaşam alanı olarak seçtikleri projeler ürettik.

Projelerimizde estetik anlayışın yanısıra, firmamıza güvenip tercih eden müşterilerimize komşu olan binaları ve bölgeleri de mimari estetikle buluşturduk. İnşa ettiğimiz binaların görüntülerini, çevreyle olan mimari uyumu ve dokusunu projelerimizin temeli olarak oluşturduk. Çünkü projelerimizi tasarlarken insanlığın ortak sahip olduğu en büyük yapının içinde yaşadığımız Dünya olduğuna inandık ve projelerimizi buna göre tasarladık.

İnsanlığın geleceğinin doğadaki ekolojik dengeyi koruduğu sürece iyileşeceğini bildiğimiz için bu dengeyi koruyacak bütün detayları düşündük. Kullanımı kontrol altına alınamayan enerjilerin Dünya’mıza verdiği telafisi zor hasarlara önlem olarak tasarruf sağlayan, su kullanımını minimize eden tasarımları hayata geçirdik. Bu duyarlılık ve hassasiyetle, üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmenin gururuyla gelecekteki projelerde de doğa dostu uygulamalara yer verdik.

Yaşamla ve insan enerjisiyle buluşan binlerce metrekare alanda sadece bina değil, ortak bir değer de inşa edebilmek başlangıçtan beri ilk hedefimizdi. Bizi tercih edenlerin yapılarımızdan aldıkları keyfi görünce kendimize koyduğumuz bu hedefi başardığımızı gördük ve haklı olarak gururlandık.

Şua İnşaat ekibi olarak bize güvenen, bizi tercih eden tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza sonsuz teşekkür ediyor, gücümüze güç, yolumuza yol katan destekçilerimizin verdiği destek ve beraberlikle nice başarılara imza atacağımızı ümit ediyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI

Şua Şirketler Grubu inşaat sektöründe 200 çalışanı ile her yaptığı inşaatın bütün sorumluluklarını üstüne almasını bilen ve sosyal yapı olarak araştırma, geliştirme ve yeniliklere açık birbirleriyle karşılıklı uyum içinde çalışan bir yapı sergilemektedir. Gelişmeleri takip edip, hızlı bir şekilde çalışmalarına  adapte eden şua inşaat  kurum olarak duruşunu korumak ve geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Şua İnşaat çevreye duyarlı, güvenli, sağlam, elit, teknolojiyi en doğru şekilde kullanan ve istikrarlı olarak gelişen yapısında çalışanlarını özel bir yere koymaktadır.

Çalışanlarının mesleki gelişiminin yanında kişisel olarak gelişimine de önem vermekte ve onlara değer katmaktadır. Kendilerinin en üst performansını gösteren, aitlik hisseden çalışanların ortaya çıkacağı çalışma ortamı sunar.

İnsan kaynakları politikamızda çalışanlarımız büyüme ve gelişme sürecimizin parçalarıdır. Çalışanlarımızın öncelikle bilgi, beceri ve uyum kabiliyetlerini; bunlarla beraber motivasyon ve tatmin düzeylerini yükseltmeyi amaçlarız.

Modern zaman yaklaşımı olan müşteri odaklılığı çalışanlarımız da ilke edinmiştir.

Şua İnşaat’ın güler yüzlü, yenilikçi, paylaşımcı, güvenilir, hızlı ve faydalı çözümler üreten ekibinin bir parçası olmak ayrıcalık duygusunu tattıracaktır.

ÇEVRE POLİTİKALARI

Şua İnşaat olarak, tüm çalışma alanlarımızda çevreyi korumak en temel görevimizdir. 

Projelendirme ve imalat sırasında çevrenin korunması konusunda standartlarımızı yüksek tutarız. Gelecek nesillere sağlıklı ve doğal yaşam alanları bırakmamız gerektiğinin bilinciyle hareket ederiz.Çevre ile ilgili yasa ve yönetmeliklere ve çevre standartlarına uygun çalışırız.

Kaza ve benzeri acil durumda çevreye olumsuz etkimizi azaltacak şekilde hazırlıklı olmak için risk değerlendirmeleri yaparız ve çevre ile ilgili çalışmaları düzenli olarak gözden geçiririz.

Sosyal Sorumluluk ilkemizle de çevre politikamızı desteklemekteyiz. Sosyal sorumluluğumuz gereği projelerimizde kent dokusuna uygun olmayan, çevre yapılaşmalarına aykırı tasarımlara yer verilmemekte ve toplumsal refaha katkıda bulunan, kent yaşamını kolaylaştıran yapılar inşa edilmektedir.

KALİTE STANDARTLARI

Şua İnşaat olarak misyonumuz, kalite standartlarımızı vurgulamaktadır.

Misyonumuz, sahip olduğumuz bilgi ve deneyime son teknolojik gelişmeleri ve mimari teknikleri entegre ederek, toplumsal refahı ve mutluluğu sağlayan yapıları inşa etmektir.

Bu doğrultuda tüm çalışma sürecimizde temel anlayışımız “önce insan”dır. Projelerimiz yaşam konforunu önde tutarak müşteri memnuniyeti anlayışıyla yönetilmektedir. Mimari, sanat olarak kullanır; teknik şartlara ve mevzuatlara, inşaat tekniklerine ve deprem yönetmeliklerine uyarız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yapılarımızda kullanırız.

Yapılarımız yürürlükteki son deprem yönetmeliği olan T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun şekilde, ileri teknolojiyle üretilmektedir. Binalarımız yapı denetim firması kontrolünde, teknik uzmanların gözetiminde ve üniversitelerde yapılan testlerle sürekli denetim altında tutulmaktadır.

Yüksek katlı yapılarımız, yapılan kapsamlı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; projesine uygun radye temel veya betonarme ya da dökme kazık teknolojisiyle hazırlanan kazıklı radye temel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış taşıyıcı sistemlerle hayat bulmaktadır. Binalarımız TSE’ye uygun kalite güvence belgeli ve ayrıca şantiye ve laboratuarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ile inşa edilen betonarme ve kısmen çelik olarak inşa edilmektedir.

Kalite Belgelerimiz:

ISO 9001: 2000

ISO14001

OHSAS 18001: 1999

Tel: 0216 499 3402
Fax: 0216 499 3410
Email: info@suainsaat.com.tr
Adres: Şerifali Mah. Çetin Cad. Kızkalesi Sok.No:1 A BLOK 14. Kat Daire: 45 İstanbul / Ümraniye

Şua inşaat Projeler Haritası

Şua inşaat Projeleri

Şua inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.