|   |  Suadiye İnşaat Firması
Suadiye İnşaat

Suadiye İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Suadiye İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Suadiye İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Suadiye İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Suadiye İnşaat Hakkında

İstanbul’un Kadıköy Bağdat Caddesi civarında yap sat anlayışı ile sektöre atılan SUADİYE İNŞAAT’ın ilk markalı konut projesi ATASU LİFE’dır. Firma 3 ortaklıdır. Her 3 ortak , inşaat başta olmak üzere, gıda, petrol ve petrol ürünleri, gayrimenkul geliştirme alanlarında farklı işkollarında faaliyet gösteren firmalara sahiptirler.

Kebir Süt ve Süt Ürünleri & Engin Beton ve Petrol Ürünleri A.Ş

Mehmet Karadeniz
Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri markalarından biri olan Kebir Süt’ün yönetim kurulu üyesidir. Aynı zamanda Kebir Grubu’nun iştiraklerinden olan Engin Petrol Beton Ürünleri Ltd.Şti’nind e yönetim kurulu başkan yardımcısıdır. Engin Beton, Petrol Ürünleri, Doğu Karadeniz bölgesindeki en hacimli beton üretim tesislerine sahip, bölgenin yapı anlamında en kurumsal firmalarından biridir. Bölgedeki payı yüzde 60’ın üzerindedir. Trabzon, Giresun ve bu illere ait tüm ilçelerin hazır beton ihtiyacı Engin Beton, Petrol ürünleri tarafından karşılanmaktadır.

Uzunlar İnşaat
Firmanın kurucusu İnşaat Mühendisi ve işletmeci Hasan Uzunlar, Uzunlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hasan Uzunlar; deprem ve yapı mühendisliği ana bilim dalında yüksek lisans sahibidir.
30 yılı aşkın süredir İstanbul’da ev ve ofis konseptinde gayrimenkul üretimleri ile adından söz ettirmiştir. İstanbul’un Avrupa yakasında Şişli, Fatih ve Bakırköy bölgesinde inşa ettiği yapılardan sonra Anadolu yakasına geçen Hasan Uzunlar, Kadıköy’ün en sıradışı semtleri, Erenköy, Suadiye, Caddebostan’da onlarca konut projesine imza atmıştır.

VMS İnşaat
Hilmi Akbulut, VMS İnşaat ortaklarındandır. VMS İnşaat, çeyrek asra dayanan birikimiyle, Maltepe, Ataşehir gibi ilçelerde yap sat anlayışı ile ev ve ofis projeleri hayata geçirmiştir.
Akbulut, VMS Yapı ve Suadiye İnşaat’ın yönetim kurulu üyesi ve ortağıdır.

VİZYON
İnşaatta köklü geçmişi, sahip olduğu teknik bilgi, yetişmiş işgücü ile beğeni ve fayda odaklı konut projeleri üretmeye devam etmek. Hayata değer katan sıradışı yaşam alanları üretmeye devam ederek, gelecek 10 yılda İstanbul’un ilk 50 yapı firması içinde yer almak. Bütün bunlar için 3 büyük firma güçlerini birleştirerek SUADİYE İNŞAAT’ın vizyonunu belirledi.

MİSYON
Doğal dokudan taviz vermeden, iş ve günlük hayatı kolaşlaştıran, bulunduğu alana ve yaşama değer katan nitelikli projeler üretmek. Model gösterilecek, fark yaratan mimari eserleri, yenilikçi bir anlayışla sektöre sunmak.

Tel: 0216 575 2789
Fax: 0216 469 4598
Email: info@atasulife.com
Adres: Küçükbakkalköy mah. Şerifali Cd. No:12/A İstanbul / Ataşehir

Suadiye İnşaat Projeler Haritası

Suadiye İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.