|   |  Suat Altın İnşaat Firması
Suat Altın İnşaat

Suat Altın İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 42

Suat Altın İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Suat Altın İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Suat Altın İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Suat Altın İnşaat Hakkında


Misyonumuz
Yatırım yaptığı her noktada kalite ve güveni garanti eden, Kayserinin gurur duyduğu bir şirket olarak hizmet vermektedir.Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır. Suat Altın İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.
 

Vizyonumuz
İnsan hayatının değerini yükselten projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir. 
 

Tarihçe
Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz. 1970 yılında Altın İnşaat adı ile kurulan ve özellikle konut alanında uzmanlaşan firma, günümüze değin ürettiği toplamda 300.000 m2’lik yaşam alanlarıyla yaklaşık 3.000 aileyi ev sahibi yapmıştır. Firmamız 2006 yılında Yeni şirket kurarak Suat Altın İnşaat-Taahhüt-Emlak. san. tic. ltd. şti. olarak faaliyetlerimize devam etmektedir. Geçen sürede Suat Altın İnşaat, gerçekleştirdiği birbirinden değerli projelerle ve hayata geçirdiği özgün tasarımlarla her zaman fark edilen işlere imza attı. Projeden inşaata, çevre düzenlemesinden sosyal yaşam alanlarına kadar, her ayrıntısı düşünülmüş eserler meydana getiren firma, farklı yaşam tarzları ve bütçelere göre tasarladığı projelerde, Türk insanının huzur bulabileceği mekanlar inşa etti Suat Altın İnşaat, çalışanlarıyla birlikte; doğa, çevre ve insanla barışık, kaliteden ödün vermeyen projeler üretirken, azami müşteri memnuniyeti sağlamayı ve güç aldığı Türk ekonomisine değer katmayı bir görev bilmektedir. .
 
 

Tel: 0352 240 4745
Fax: 0352 240 4745
Email: info@suataltininsaat.com
Adres: Uğurevler Mah. 19. Cad. No:68/A Altınkoza Sitesi Kayseri / Kocasinan

Suat Altın İnşaat Projeler Haritası

Suat Altın İnşaat Projeleri

Suat Altın İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.