|   |  Süleyman Ekşi İnşaat Firması
Süleyman Ekşi İnşaat

Süleyman Ekşi İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Süleyman Ekşi İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Süleyman Ekşi İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Süleyman Ekşi İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Süleyman Ekşi İnşaat Hakkında

TARİHÇE

SÜLEYMAN EKŞİ

1967 yılında Rize'nin İkizdere ilçesinin Tulumpınar Köyü'nde dünyaya gelen Süleyman Ekşi; liseyi İstanbul Mehmet Beyazıt Lisesi'nde, yüksek öğrenimini 1994 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamlamıştır.

2011 yılına kadar babası, sayın Hacı Hakkı Ekşi yönetiminde Türkiye'nin her bölgesinde alt ve üst yapı çalışmalarını yürüten Süleyman Ekşi; 2000 yılında kurduğu Süleyman Ekşi İnşaat Taahhüt Ticaret şahıs firmasını 2012 yılında aktif hale getirmiş, geçmişten gelen birikimlerini ve babası sayın Ekşi'nin engin tecrübelerini oğullarına aktarmayı hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda yine aynı yıl içerisinde oğulları Mücahid Hamza, Ebubekir ve Muhammed Arif Ekşi ile Süleyman Ekşi İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Shem Yapı ve İnşaat Sanayii Ticaret Limited Şirketi'ni kurmuştur.

Süleyman Ekşi bugün sektörün nabzını tutan yeni yatırımlarla sektöre yön vermeye, geçmişten gelen alt ve üst yapı ihalelerinin tecrübeleri ışığında deneyimlerini gelecek nesillere aktarmaya devam etmektedir.

BAŞKAN MESAJI

Ulusal ve uluslararası arenada daima daha iyisini sunmak amacıyla yola çıkan Süleyman Ekşi İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ; dünden bugüne edindiği engin tecrübelerin ışığında bugün sadece büyümeyi hedefleyen bir firma olmaktan çok, geleceği vicdanı bir ruhla şekillendiren, toplumsal refaha hizmet etmenin bilincini ve mutluluğunu her projesinde ortaya koyan, sektörünün öncü firmalarından biridir.

VİZYON - MİSYON

Bugün, başta konut sektörü olmak üzere birçok farklı alanda gerçekleştirdiği başarılı projelerle yaşam kalitesini kendinden sonraki nesillere de aktarmayı hedef alan Ekşi, geleceği bugünden planlayan bir vizyonla hayatı kurgular.

Vizyon

Çağımızın gerektirdiği evrensel koşullara uyumlu, bu uyumla daima ileriye doğru yol alan, çıkılan yolculukta toplumumuzun kalkınmasına ve refahına katkıda bulunan, hem taahhüt hem de özel sektör kuruluşları arasında sektöre yön veren örnek bir firma olmak.

Misyon

İçinde bulunduğu toplum değerleri ile birlikte hareket eden, çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, sosyal sorumluluk ilkelerinde güçlü bir değer oluşturacak şekilde güç birliğine açık, ülke ekonomisi için önemli bir yapı taşı, sektörü için etkili bir rol model teşkil etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sektörün en güvenilir şirketleri arasında yer alan ve hizmet verdiği kitleler için “güven” kavramının farkında olan Ekşi İnşaat; kalite politikasını aşağıdaki esaslara dayandırmaktadır.

Şirket ve birim Toplam Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışır ve her daim gelişime yeniliğe açık durumda olurlar,

Kalite Yönetim Sistemlerinin tüm gerekenlerini uluslararası standartları yerine getirecek şekilde belgelendirmek,

Üstlenmiş olduğumuz projelerde müşteri taleplerini doğru algılamak, müşteri isteklerini doğru yönlendirmek ve bu isteklere maksimum düzeyde uyum sağlamak,

Projeleri iş programına ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında bitirmek ve teslim etmek,

İş süreçlerinin analizi ve geliştirilmesi sonucunda iyileştirme faaliyetlerini çalışanların doğal davranışı haline getirmek,

Personelin sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak kurum kalite politikamızın esaslarını teşkil eder.

Telefon: 0216 327 8822
Fax: 0216 327 8825
Email: info@suleymaneksiinsaat.com
Adres: Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. D Blok No: 53 Kat: 3 Üsküdar / İstanbul

Süleyman Ekşi İnşaat Projeler Haritası

Süleyman Ekşi İnşaat Projeleri

Süleyman Ekşi İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.