|   |  Sultanlar Yapı Firması
Sultanlar Yapı

Sultanlar Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1954

  • Proje Sayısı : 2

Sultanlar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Sultanlar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sultanlar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sultanlar Yapı Hakkında

Sultanlar Grup yaklaşık 60 yılı aşkın bir süre önce kurulmuş olup zamanla ülkenin ihtiyaçlarını karşılamak için birçok sektörde faaliyet vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu birçok firma ile her geçen gün gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişim esnasında ihtiyaç duyduğu üretim tesisleri, iş merkezleri, konutlar, hayır amaçlı okullar ve camileri kendi bünyesinde bulundurduğu tecrübeli teknik kadro ve iş ekipmanları ile inşaatlarını yapmıştır. Bu süreç içerisinde inşaat sektöründe yapmış olduğu yatırım ve faaliyetlerle birlikte oluşturduğu uzman teknik kadro ile SULTANLAR GRUP desteğini arkasına alarak inşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla SULTANLAR YAPI ENDÜSTRİ A.Ş. firmasını kurmuştur.
 
SULTANLAR YAPI ENDÜSTRİ A.Ş. yeni kurulmuş bir firma olmasına karşın 60 yılı aşkın bir süredir edindiği deneyimlerle inşaat sektörüne güçlü bir şekilde girmiştir. Bugüne kadar yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği projelerle kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koymuştur. Gerek teknik ekibi gerekse makine parkı ve ana sermayesiyle büyüme yolunda emin adımlarla devam eden SULTANLAR YAPI ENDÜSTRİ A.Ş. birçok alana hitap eden (fabrika, konut, iş merkezleri v.b.) projelere imzasını atmıştır. Bu projelerden bazılarını solda yer alan projelerimiz bölümünde görebilirsiniz.

Tel: 0216 378 2027
Fax: 0216 378 2026
Email: sultanlaryapi@sultanlaryapi.com.tr
Adres: Ankara Caddesi, No. 344 A Blok, Kat 2 PK:34906 Kurtköy İstanbul / Pendik

Sultanlar Yapı Projeler Haritası

Sultanlar Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.