|   |  Sunis Yapı Firması
Sunis Yapı

Sunis Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Sunis Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Sunis Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sunis Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sunis Yapı Hakkında

Sunis Yapı, TURAÇLAR A.Ş.’nin gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren grup şirketidir. Sunis Yapı, Türkiye’deki turizm sektörünün önde gelen markalarından biri olan Sunis Hotels bünyesindeki birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarında da bulunmaktadır.

Sunis Yapı’nın şu ana kadar tamamlanmış ve devam etmekte olan projelerinin inşaat alanı yaklaşık 500 bin metrekaredir. Akdeniz Bölgesi’ndeki 5 yıldızlı otel yatırımlarının ardından Ege Bölgesi’nde de 5 yıldızlı Efes Royal Palace Hotel projesini de tamamlamışlardır.

Sunis Yapı, iş yaptığı her sektörde çevreyle uyumlu, insana, doğaya saygılı, yaşam kalitesine değer ve konfor katacak projeler üreterek, nitelikli, ürün ve hizmet üretimi ile sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmak hedefindedir.

Başarı odaklı SUNİS kültürünü, güven temellerinde birleştirip, gelecek kuşaklara karşı sorumluluğunu yerine getirerek, turizm sektöründeki başarılı yatırımlarının ardından, Sunis Yapı’da ‘içten dışa mutluluk’ anlayışıyla konforlu yaşam alanları tasarlanıyor ve inşaa ediliyor.

Sunis Yapı’nın Antalya Konyaaltı bölgesinde ki Sunis Blue Residence projesi haricinde yine Konyaaltı’nda temeli atılan Sunis Green Residence ve İzmir’de inşaası planlanan Sunis Orange Residence projeleri de bulunmaktadır.

Şimdi sizleri Akdeniz’in gözde kenti Antalya Konyaaltı’nda ‘Mavinin Yeşili Kucakladığı Konutlar’da konforu taçlandırmaya davet ediyoruz.

Telefon: 444 46 90
Email: info@sunisblueresidence.com
Adres: Kuşkavağı Mahallesi, Belediye Caddesi, Antalya (484,16 km) 7070 Antalya

Sunis Yapı Projeler Haritası

Sunis Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.