|   |  Sur İnşaat Firması
Sur İnşaat

Sur İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Sur İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sur İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sur İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sur İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
Sektöre 1985 yılında Sur Ticaret adıyla Diyarbakır`ın en hareketli bölgesi olan Dağkapı semtinde 3 ortaklı olarak, İnşaat sektörünün o dönemde de lokomotif markası olan DYO boyaları, Çanakkale Seramik, Eca ve Pilsa bayilikleri ile başlamıştır. DYO boyada perakende bayii olarak başlayıp kısa bir süre sonra bölge distribütörlüğünü almış ve bölgenin tümüne yaklaşık 300 alt bayiye hizmet vermiştir.
 
Sur Ticaret 1995 yılında Sur inşaat Tic.Ltd.Şti. olarak faaliyetlerine devam kararı almıştır. 1996 yılında ortaklardan birinin ayrılmasından sonra ticarete 2 ortakla devam kararı alıp, tabi bu arada portföyüne yeni bayiliklerde katmıştır. Şehrin gelişmesine paralel olarak mağazayı da en işlek ve hareketli bölgeleri takip ederek değiştirmiştir.
 
1998-2001 yıllarında özel inşaat sektörüne de girmiştir. 2001 yılında diğer ortağında ayrılmasından sonra aile şirketi olarak sektörde büyüyerek yoluna devam etmiştir.
 
2006 yılında yeni gelişen bölgelerdeki boşlukları doldurmak amacıyla yeni showroomuyla diclekent bulvarında hizmet vermeye başlamıştır.
 
Sur İnşaat 2008 yılında Diyarbakır`da TOKİ`nin büyük projelerinden biri olan Çölgüzeli 1.Etap inşaatını 3 ortakla beraber zamanında bitirerek başarılı olduğuna inandıkları bir projeyle Resmi taahhüt işlerinde de gelişimini sürdürmüştür.
 
Sur İnşaat`ın ticarette temel prensibi, dürüstlük, güven, insana saygı ve müşteri odaklı çalışmaktır.
 
Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz
Güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen çalışanlarımızla, yapı malzemeleri sektöründe adımıza yakışır kaliteli ürünler sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, müşteri için ekonomik üstünlükleri olan ürünleri temin etmek, satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, yenilikçi düşüncelerimizle alanımızda önder olmak, müşteri memnuniyeti odaklı olmak, faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik alt yapıyı etkin ve verimli kullanmak, dengeli ve karlı bir büyüme elde etmek, çalışanlarının gurur ve çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmaktır.
 
Vizyonumuz
Tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek, işlerini temiz, itinalı ve zamanında yapmak, müşteri memnuniyetiyle birlikte uluslararası düzeyde öncü bir marka olmak.

 

Tel: 0412 262 5555
Fax: 0412 262 5560
Email: info@surinsaat.com
Adres: Şanlıurfa Bulvarı Fırat Mah. No: 220 (Otogar Yanı) Diyarbakır / Kayapınar

Sur İnşaat Projeler Haritası

Sur İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.