|   |   | 

Sur Yapı Marka Rezidans & AVM Bursa'da ilgi odağı!

Sur Yapı’nın Bursa’da yapımına devam ettiği rezidans, ofis ve AVM projesi “Marka”, ev sahibi olmak isteyenleri benzersiz bir yaşama davet ediyor.

Sur Yapı Marka Rezidans & AVM Bursa'da ilgi odağı!

650 milyon dolarlık yatırımla Bursa’nın yeni konut ve alışveriş merkezi projeleri arasındaki yerini alan Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, sakinlerine her aradıklarını bulabilecekleri eşsiz bir yaşam alanı vaad ediyor. Rezidansındaki lüks daireleriyle konfor sunan Marka, Alışveriş Merkezi’ndeki mağazaları ve sosyal olanaklarıyla da günlük yaşamda ihtiyaç duyulanları, dünyaca ünlü markaları sakinlerinin ayağına getiriyor. Marka Alışveriş Merkezi perakende sektörünün Bursa’daki ilgi odağı olmaya devam ediyor.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Kasım 2014’de lansmanı yapılan Marka Rezidans ve AVM, bir yıl içerisinde, alışveriş merkezi kiralamalarında yüksek talep alırken, home office ve rezidans dairelere de beklenenin çok üzerinde talep gerçekleşti. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olma özelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunacak. Proje 65 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 220 mağaza olarak planlandı ancak hem ulusal hem de uluslararası perakendeciler tarafından gördüğü yoğun talep sonrası 75 bin metrekarelik alanda mağaza sayısı 250’ye çıkarıldı. Marka Rezidans ve AVM, Bursa’da sevilen markaların buluşma noktası olacak. 

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; hem rezidans hem de AVM tarafında Bursalılardan ve Körfez Ülkelerinden gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirtti. “Bursa’da inşaat sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübemizin simgesi olacak olan Bursa Marka AVM, perakende sektöründen gördüğü ilgi bizi son derece heyecanlandırıyor. Yaptığımız görüşmelerde kiralama konusunda son derece olumlu geri dönüşler alıyor, önemli işbirliklerine imza atıyoruz.  Buna bağlı olarak dünyaca ünlü birçok markayla  anlaştığımızın müjdesini de vermek isteriz. Şu ana kadar anlaşma yaptığımız markalar arasında Bursa’da henüz mağazası bulunmayan bir çok A plus marka yer alıyor. 2017 yılının yaz aylarında alışveriş merkezimizi açmayı planlıyoruz. 

Rezidanslarda ise D bloktaki satışların %80’i geçtiğini, C blokta ise %50’ye ulaştığını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “ Bursalı sanayici, tekstilci ve iş adamları     ile birlikte projemize doktorlar, hukukçular, malimüşavirler ve serbest meslek erbablarının da ilgi gösterdiğini görüyoruz. Yeni satışa açtığımız B bloktada kısa sürede %20 oranında bir satışa ulaştık. Projemizin toplamında yaklaşık %20 oranında Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar olmak üzere körfez ülke vatandaşlarına satış yaptık. 

Lüksün Bursa’daki yeni simgesi!

Uludağ manzaralı dairelerden oluşan proje Sur Yapı Marka Rezidans & AVM 21, 18 ve 14 katlı rezidans ve home office bloğundan oluşuyor. Kulelerin alt kısmında bir alışveriş merkezinin bulunacağı proje, bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı... Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 63 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı üç kulenin yanı sıra alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi olarak satış ve inşasına hızla devam ediyor. Sosyal tesisleri, dağ manzarası ve içerisinde sevilen, seçkin markaların yer alacağı alışveriş merkezi ile Marka, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline gelecek. 

Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM 4 kategoride ödül aldı!

Şehrin Yıldızları 2016 - Bursa Gayrimenkul Ödülleri" Crowne Plaza Bursa'da gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Seçkin ve deneyimli bir jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, 23 kategoride 26 adet proje ödüle layık görüldü. Marka Rezidans ve AVM projesi ile Bursa'da ilk projesini hayata geçiren Sur Yapı da “Şehrin Yıldızları 2016 Gayrimenkul Ödülleri”nde 4 kategoride birden ödül almayı başaran tek proje oldu. Sur Yapı ‘En iyi Karma Kullanımlı Proje, En iyi Rezidans, En iy Bölgesel Merkezli AVM ve En iyi Çok Katlı Konut projesi kategorilerinde aldığı dört ödül ile önemli bir başarıya imza atarak geceye damgasını vurdu.

Emlak Haberleri

Marka Rezidans Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler
  Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler

  Kış ayları ve soğuk havaların başlamasıyla beraber evinizi hem korumak hem de daha güvenli, sıcak bir ortam haline getirmek için bazı küçük önlemler almalısınız. Oldukça ucuza mal olan bu önlemler ile kışın size ve cüzdanınıza getireceği maliyetlerden korunabilirsiniz.

 • Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin
  Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin

  Ev satın alırken gerçekten ihtiyacınız özelliklere sahip olan konutu bulmak ve bütçenizi çok zorlamadan hedefinize ulaşmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Bu küçük ipuçları sayesinde, herkese cazip gelecek özellikler yerine gerçekten ihtiyacınızı karşılayacak rasyonel seçeneklere yönelebilirsiniz.

 • Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?
  Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?

  Mekansal plan, İmar Kanunu çerçevesince hazırlanan, kapsadıkları alan ve amaçları açısından üst kademeden alt kademeye doğru sırasıyla; mekânsal strateji planı, çevre düzeni planı ve imar planını kapsayan plandır.

 • Aplikasyon Nedir?
  Aplikasyon Nedir?

  Aplikasyon krokisi kim tarafından düzenlenir? Aplikasyon krokisi başvurusunda gerekli belgeler nelerdir?

 • Ödül İstanbul'da yeni kampanya!
  Ödül İstanbul'da yeni kampanya!

  Özyurtlar Holding, 'Ödül İstanbul' projesinde yeni bir kampanyaya start veriyor. Kampanyaya göre;'Ödül İstanbul'dan yüzde 5 peşin veayda 1.900 TL taksitle ev almak mümkün olacak.

 • Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman
  Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman

  Gökorman, orman manzaralı konumuyla ‘Lokasyona’, doğadan ilham alan özgün mimarisi ile ‘Tasarıma’, 44 yıllık Sinpaş güvencesi ve kalitesi ile ‘Markaya’ yatırımın en ideal adresi olacak.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer