|   |  Sur Yapı Firması
Sur Yapı

Sur Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 49

Sur Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Sur Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sur Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Hakkında

Sur Yapı Tarihçesi Hakkında

1992 yılında faaliyete başlayan Sur Yapı, kuruluşundan itibaren birçok prestijli projeyi başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır. Sur Yapı, proje aşamasından başlayarak, geliştirme, mimari, yapım-üretim dâhil anahtar teslimi, yüksek kalitede iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir.

Firmanın faaliyet alanları Gayrimenkul geliştirme, projelendirme, imalat yönetimi ve inşaattır. Kuruluşundan bugüne 3 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı, Greenium villaları, Villa Sera, Selvice Evler, Dora Park, Mahalle İstanbul, Adapark, Metrogarden, Exen İstanbul, Corridor, Tilia, İdilia, Vitrin gibi konut projelerinin yanında, çok sayıda endüstriyel tesis ile 3 M, Novartis, Total, Opet, Sony, Bosch-Siemens, Nobel İlaç, Casper, Aviva, İsviçre Hayat Sigorta gibi uluslararası büyük şirketlerin yönetim merkezlerini hem proje geliştirerek hem inşa ederek çok sayıda A plus ofis ve alışveriş merkezi yatırımları gerçekleştirmiştir.

2013 yılının Haziran ayında Axis Kâğıthane AVM’yi açan Sur Yapı, 2014 Eylül ayında ise Metrogarden AVM’yi hayata geçirmiştir. Sur Yapı Axis İstanbul, Exen AVM, Bursa Rezidans&AVM ve İzmir Kompleksi’nin çalışmalarını da devam ettirmektedir. 

Öte yandan 2007 yılından itibaren Enerji yatırımlarına başlayan Sur Yapı halen 4 adet hidroelektrik santrali ve 2 adet rüzgar enerjisi santrali ile ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji yatırımlarını da sürdürmektedir. 

*Sur Yapı Ofis Projeleri
Axis İstanbul, Marka Ofis

*Sur Yapı Konut Projeleri
İdilia, Tilia, Sur Yapı Excellence, Tempo City, Şehir Konakları, Semt Bahçekent, Yeşilmavi, Bahçeyaka, Lavender, Gölbahçe Evleri, Topkapı Evleri, Muhit,

*Sur Yapı Residence Projeleri
Mirage Rezidans, İlkbahar


 

Telefon: 0216 556 0800
Satış Ofisi: 444 5 787
Faks: 0216 422 6514
Email: suryapi@suryapi.com.tr
Adres: Burhaniye Mahallesi Abdullahağa Caddesi No:21 34676 Altunizade

Sur Yapı Projeler Haritası

Sur Yapı Projeleri

Sur Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.