|   |  Suv Yapı Firması
Suv Yapı

Suv Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 0

Suv Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Suv Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Suv Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Suv Yapı Hakkında

SUV Yapı 2008 yılında, inşaat sektörünün deneyimli ve köklü firmaları Mahir & Ekin Vural İnşaat, Sungur İnşaat ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Norm Group’un güç birliğinde kurulmuştur.
 
SUV Yapı’nın oluşumunda öncü rol üstlenen Mahir & Ekin Vural İnşaat’ın kurucusu Mahir Vural, inşaat sektörüne 1976 yılında aile şirketi olan Vural İnşaat ile giriş yapmıştır. Mahir Vural, 1995 yılında kendi inşaat ve proje şirketi Mahir Vural İnşaat’ı kurmuş, 2000 yılında da yönetimine Ekin Vural’ın katılımıyla firma Mahir & Ekin Vural İnşaat adını almıştır.
 
Mahir & Ekin VURAL İnşaat; residence projesi, iş merkezi, yazlık / kışlık site villa ve butik villa projeleri ile fabrika inşaatı gibi inşaat sektörünün her alanında, İzmir ve Çeşme’de iki yüz’den fazla eser meydana getirmiştir.
 
Müşterilerine özgün, çağdaş, işlevsel mimari projeler sunan Mahir & Ekin Vural İnşaat,  mimarinin bireylerin ve toplumun hayatına, algılarına ve yaşam kalitesine yön verdiği bilinciyle hareket etmektedir. Bu nedenle, özenle ve butik tasarım anlayışıyla şekillendirilen her Mahir & Ekin Vural projesi, doğaya, sosyal ve fiziki koşullara duyarlı ve uyumlu bir anlayışla tasarlanmaktadır. Mahir & Ekin Vural İnşaat, 2007 yılının Ağustos ayında, tüm dünyada Uluslararası Kalite Standardı olarak kabul gören ISO 9001, ISO 14001 ve 18001 OHSAS belgelerini alarak kalite ve güven anlayışının reel değerlere dayandığının da resmi onayını almıştır.
 
SUV Yapı’nın ortaklarından olan, temelleri 1979 yılında Halil Zeki Sungur tarafından atılan Sungur İnşaat ise, 1981 yılından bu yana İzmir ve Karşıyaka bölgesinde faaliyet göstermektedir. İnşaat sektörünün deneyimli firmalarından biri olan Sungur İnşaat, 2006 yılına kadar 1000’den fazla konutun inşaatına imzasını atmıştır. Sungur İnşaat, 30 yılı aşkın bir süre boyunca sürdürdüğü mükemmeliyetçi yapısı ile bölgenin en güvenilir ve bilinir markalarından biri konumuna gelmiştir.
 
SUV Yapı’nın üçüncü ortağı olan Norm Group ise Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen bağlantı elemanı üretici ve ihracatçılarından biridir. Toplam üretiminin %40’ını başta Almanya, Fransa, İtalya, Belçika, Polonya, Belarus, Meksika olmak üzere farklı Pazar ve ülkelere ihraç eden Norm Group; birbiri ardına aldığı 6 kalite belgesiyle de ülkemizde bu standartlara sahip tek otomotiv yan sanayi firmasıdır. Türkiye’de Fiat-Tofaş, Ford-Otosan, Mercedes Benz Turk, Oyak Renault, Valeo, Turk Traktör, MAN Türkiye’ye hizmet veren grup;  Avrupa’da ise VW Grup, Audi, Porsche, SEAT, Skoda, Volvo, Scania, Peugeot firmalarının direkt montaj hatlarına malzeme vermektedir. Volkswagen, FORD Motor Company, FIAT,  Valeo ve John Deere firmalarının da global tedarikçisi olan Norm Group, Türkiye’deki alanının en başarılı ilk üç firmasından biri olarak Otomotiv Sanayi Derneği tarafından Başarı Ödülü ile, 2008 ve 2013 yıllarında Tofaş –FIAT tarafından yan sanayi kalite ve performans ödülü ile onurlandırılmıştır.
 
2008 yılından bu yana İzmir, Çeşme ve Alaçatı’da özgün projeler üreten SUV Yapı kurumsallaşmanın gerekliliklerini de yerine getirmektedir. Tasarım ve üretim alanında her türlü yeniliği takip eden firmamız, bu yenilikleri müşterilerinin kişisel beklentilerine göre de yeniden biçimlendirmektedir. Kurulduğu günden bugüne İzmir’in önde gelen inşaat markalarının arasında yerini alan SUV Yapı profesyonel anlamda Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Başkan'dan
38 yıldır inşaat sektöründeki birikimimiz, deneyimli ekibimiz, teknolojinin sağladığı yenilikler, sektörde 3. kuşakla çalışmanın getirmiş olduğu farklı bakış açısı, yeni vizyon ve hedeflerin projelerimize yansıması, bize her proje öncesi en iyi eserimizin son projemiz olacağı heyecanı ve coşkusunu hissettirmektedir.
 
Şanslıyız; bir projeyi yoktan var etmek, ona şekil ve ruh vermek, özenle tamamlamak, yıllarca o eseri izleyebilmek, bizim için büyük bir mutluluk ve onur kaynağıdır. Daha da önemlisi bu eserlere sahip olan müşterilerimizle sağlam ve kalıcı ilişkiler kurmaktır.
 
Yıllara meydan okuyan ve her geçen gün değerlenen projeler üreten firmamızın en önemli ilkelerinden biri de karlılığını müşterileriyle paylaşmaktır.
 
Bize her daim yön veren vizyonumuzla, hedeflerini zamanından önce yerine getiren, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmanın avantajlarını yaşamak ve yaşatmaktan dolayı gururluyuz. Aile şirketinin sıcaklığı ve kurumsal firmanın sistematiğini bir arada tutmayı kendine ilke edinen Mahir & Ekin Vural İnşaat olarak 2008 yılında kurduğumuz yeni ortaklığımız SUV Yapı ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizde de bu güveni ve heyecanı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Vizyon - Misyon
 
Misyon
Teknolojinin getirdiği yenilik, geçmişten biriktirdiklerimiz ve geleceğin vizyonuyla bütünleşmiş yapımızla, mükemmeli arayış yolculuğumuzda sürekli daha iyisi için çalışmak, gayrimenkul sektöründe bugüne ve geleceğe imza atacak projeler üretmektir.
 
Vizyon
Mükemmeliyetçi, öncü, farkında, araştırmacı ve yenilikçi yapımızla, bulunduğu bölgeye değer katan,  kullanım ve yatarım değeri yüksek modern projeler üreterek ülkemiz gayrimenkul sektöründe güvenli markalar arasında yer almaktır.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Müşteri, tedarikçi ve yatırımcılarımızla olan ilişkilerimizde en temel değerimiz şeffaflık ve dürüstlüktür. Taahhütlerimizi zamanında ve eskizsiz yerine getirmek, uzun soluklu ve güven temeline dayalı ilişkiler kurmak en önemli ilkelerimizden biridir.
 
Geleneklere Bağlı Yenilikçilik
Attığımız her adımda, yürüttüğümüz her yeni projede, geleneklerinden gelen sağlam temellere dayalı yapımız ile yenilikleri araştırır, bulur ve kimi zaman yeniliği yaratırız.
 
Müşteri Odaklılık
SUV Yapı için müşteri en önemli öz varlıktır. Müşterilerimizin memnuniyetini ve bunun devamlığını sağlamak, onlarla kurduğumuz güçlü bağları her zaman korumak en önemli değerlerimizdendir.
 
Mükemmeliyetçilik
Her yeni projede kendimizi aşmak, fark yaratmak ve mükemmele ulaşmak için çalışıyoruz.
 
Sürekli Gelişim
Başarının temelinde sürekli gelişimin yattığı bilincinden hareketle, gerek firma içi gerekse profesyonel danışmanlardan alınan eğitim ve seminerlerle SUV Yapı Ailesinin en değerli parçalarından olan çalışanların bilgi ve becerilerinin artırılması önemli değerlerimizdendir.
 
Birleştiricilik
Yılların ve sayısız projece gerçekleştirmiş olmanın getirdiği bilgi birikimi ile oluşan tecrübe, güven ve değerler, SUV Yapı’nın birçok yatırımcıyı ortak noktada toplayan birleştirici ve bütünleştirici bir yapı olmasını sağlamıştır.
 
İşlevsel ve Fonksiyonel Mekanlar Yaratmak
Minimum kayıp alan, maksimum kullanımlı yaşam alanları yaratma prensibinden hareketle işlevsel ve fonksiyonelliği tüm projelerimize yansıtırız.
 
Güvenilirlik
Konut gibi kalıcı değerler üreten bir firma olarak güvenirlilik ve ailenizi, sevdiklerinizi huzurlu ve güvenli bir kapının ardında gözünüz arkada kalmadan bıraktığınızı hissettirmek bizim için birincil derecede önemlidir. Kaliteden ödün vermeden, uzun ömürlü ve sağlam malzemeler kullanarak, zamana meydan okuyan yapılar üretmek SUV Yapı’nın güvenirliğinin temelidir.
 
Sosyal Hizmet
İzmir ve Çeşme’de önemli yatırımlara ve projelere imza atan Vural ailesi tarafından, İzmir – Urla’da 2006 yılı Haziran ayında temeli atılan, Urla’da yaşayan yaşlı ve düşkünlere yardım amaçlı Sosyal Hizmet Binasının inşaatı 9 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak, Turizm Bakanı Atilla Koç tarafından açıldı. Tesise bağış yapan ve inşaatı gerçekleştiren İsmet Vural ve eşi Nesrin Vural’ın ismi verildi.

 

Tel: 0232 446 0406
Fax: 0232 446 9122
Email: bilgi@suvyapi.com
Adres: Mucibur Rahman Cad. (Eski 857 Sokak) No:6/312 İzmiroğlu İş Merkezi İzmir / Konak

Suv Yapı Projeler Haritası

Suv Yapı Projeleri

Suv Yapı Haberleri

  • Çeşme'de Mi'Kora Boyalık Villaları
    Suv Yapı

    Çeşme'de Mi'Kora Boyalık Villaları

    İzmir Çeşme'de denize 40 metre mesafede konumlanan Mi'Kora Boyalık Villaları 16 adet villadan oluşuyor.Tümü 5+1 olan ve satışlarına başlananvillalarda geniş teraslara yer veriliyor.Mİ'KORA BOYALIK VİL...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.