|   | 
Suvar Almat Group

Suvar Almat Group

  • Kuruluş Tarihi : 2013

  • Proje Sayısı : 1

Suvar Almat Group, konut, ofis ve residence projeleri, Suvar Almat Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Suvar Almat Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Suvar Almat Group Hakkında

Tarihçe

Suvar Almat Group
 
SUVAR ALMAT bir güç birlikteliğinin adıdır. Türkiye’de ve Dünya’da farklı sektörlerde uzun yıllardır hizmet veren bir çok marka 2013 yılında SUVAR ALMAT çatısı altında birleşmiştir. İnşaat, tekstil, teknoloji ve iletişim alanlarında güçlü deneyimlere ve referanslara sahip markalarımız gücünü daha yükseğe taşımak için SUVAR ALMAT markası altında yerini almıştır. Gelişen ve değişen dünya’nın gereksinimlerini yerine getirmek ve çağı yakalamak için güçlü vizyona ihtiyaç olduğunun farkındayız. Kurumsallaşarak dünya arenasında söz sahipi bir Türk-Azeri markası inşaa edebilmek hedefiyle yola çıktık.
Gurup şirketlerinin her biri yeterli donanım ve bilgiye sahip personel ve teknoloji altyapısıyla sektörlerinde başarıya imza atmış markalar arasında yer almaktadır. SUVAR ALMAT, Türkiye ve Azerbaycan’da yeni proje ve yatırımlara hız vererek daha çok istihdam ve katma değer üretebilme gayreti içerisindedir.

MİSYON & VİZYON
 
Misyon
Dürüstlük ve şeffaflık ilkesinden ayrılmadan, teknoloji’nin tüm imkanlarını kullanarak, takım ruhu ile çalışarak insan ve çevre için maksimum fayda, memnuniyet ve kazanımı temin edecek şekilde tüm dünya’da faaliyet alanlarını genişletmek.
 
Vizyon
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede insan temelli felsefemizi, tüm dünyaya aktarmak.

Tel: 0216 363 0333
Fax: 0216 363 0334
Email: info@suvaralmat.com
Adres: Bağdat Cad. İl-Ör Apt. No:258 D:2 Göztepe İstanbul / Kadiköy

Suvar Almat Group Projeler Haritası

Suvar Almat Group Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer