|   |  Svot Yapı Firması
Svot Yapı

Svot Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 3

Svot Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Svot Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Svot Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Svot Yapı Hakkında

Svot Yapı, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla 1998 yılında kuruldu. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. LeventLIFE ve İmaj Garden Zekeriyaköy, Svot’un hem yatırımcı hem de geliştirici olarak gayrimenkul yatırımına bakış açısını gösteren projeler oldu.

Svot hedefine ulaşmak için gerek duyduğu proje üretme, tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat işletmesi, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındırıyor. Bunların dışında farklı iş konularında dışarıdan alınması gereken hizmetler ise, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçiriliyor.

Svot sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor. TarabyaLIFE bu anlayışın en yeni eserlerinden biri. Tarabya’nın tepesinde, İstanbul’un akciğerlerinin yanıbaşında, yepyeni bir yaşam alanı.

Hem anı yaşamak, hem de geleceğe iyi bir yatırım yapmak için TarabyaLIFE.

Tel: 0212 202 9966
Fax: 0212 202 9967
Email: bilgi@svot.com
Adres: MatGrup Plaza 4.Levent Sanayi Sitesi Yeşilce Mahallesi Emektar Sokak No:5 İstanbul / Kağıthane 

Svot Yapı Projeler Haritası

Svot Yapı Projeleri

Svot Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.