|   |   | 

Tablet Devi Yeni Cihazlarını Tanıttı

Profesyonel, tasarım ürünleri tablet devi Wacom, yeni Cintiq Companion 2 tablet ile birlikte, Cintiq 27QHD ve Cintiq 27QHD touch cihazlarını duyurdu.

Tablet Devi Yeni Cihazlarını Tanıttı

Bu duyuru, profesyonel tasarımcıların yüzünü güldürdü. 
Eşsiz bir esneklik için evde veya iş yerinde Mac veya PC’ye bağlanabilir özellikli olan tablet, mümkün olan en iyi ekran üzerinde kalem deneyimini sunuyor. Profesyonel dijital içerikçiler için güçlü bir dokunmatik ekranlı tablet olan Cintiq Companion 2 ürününün tanıtımında bazı özellikler de gün yüzüne çıktı.

Ürün, benzeri görülmemiş bir özgürlük ve esneklik sunarak, kullanıcıların her yerde keşfe çıkmasına imkân tanıyor. Wacom’un yeni mobil çözümü, bir Cintiq’in sunduğu tüm girdi kapasitesiyle beraber tam özellikli bir Windows 8 tablet olarak çalışabiliyor ya da ihtiyaç olduğunda, Cintiq® Connect ile ev veya ofisteki Mac veya PC’ye bağlanarak, profesyonellerin yıllardır güvendiği, kalem performansıyla ünlü birincil veya ikincil bir Cintiq ekranı olarak işlev görebiliyor.

2048 farklı basınç hassasiyeti seviyesi ve eğme algısıyla Cintiq Companion 2’nin Pro Pen ürünü, Adobe®, Autodesk®, Corel®, Smith Micro®, Pixologic® ve daha pek çokları gibi şirketlerin yazılım uygulamalarıyla birlikte kullanıldığında tıpkı geleneksel bir fırça, kalem veya markör gibi çalışıyor. Kalem ve yüksek çözünürlüklü ekran (2560 x 1440) etkileşerek, sınırlı bir parlamayla gerçekçi bir kağıt ve kalemle çalışma hissi sağlıyor. Ressamlar ve tasarımcıların kalem kağıt çizimlerinin aynısını tablette yapabilme imkanını genişleten Wacom, hızlı bir biçimde ayrıntılı ve düzgün malzeme üretme imkanı sunuyor.

2 YENİ ÜRÜN DAHA
Wacom ayrıca; Cintiq 27QHD ve Cintiq 27QHD touch cihazlarını da duyurdu. Gelmiş geçmiş en iyi pen-on-screen ve renk performansının yanında geniş bir çalışma yüzeyine sahip olan ürünler, Profesyonellerin artan taleplerini karşılamak üzere Cintiq 27QHD ile Cintiq 27QHD touch isimleriyle piyasaya çıkıyor. Gelmiş geçmiş en iyi pen-on-screen performansına sahip, Wacom’un yeni ana ürünü Cintiq geniş, edge-to-edge cam çalışma yüzeyiyle, göz alıcı renkleri ve ergonomiye gösterdiği özenle sanatçıları ve tasarımcıları mest edecek cinsten. 27” ekranı sonsuz bir yüzey hissi uyandırırken, sanatçıların ve tasarımcıların gerçek anlamda büyük resmi görebilmelerini sağlıyor. Doğal ve içgüdüsel bir iş akışını desteklemeye yardımcı olmak üzere, Cintiq 27’nin, ekranın
veya masanın herhangi bir yerine konabilen yeni ExpressKeyTM Uzaktan Kumandası, kullanıcılara, özelleştirilebilir klavye kısa yollarının ve dönüştürücülerin nasıl, ne zaman ve nerede uygulanacağına dair daha fazla esneklik imkanı ve güç tanıyor. Ayrıca, Cintiq 27 çeşitli stand seçenekleri sunarak, kullanıcılara Cintiq ile saatler boyunca farklı açılarda rahatça çalışma özgürlüğünü ve esnekliğini sunuyor.

RENKLER GERÇEK HAYATTAKİ GİBİ
Renk açısından kritik iş akışı olan profesyoneller, Cintiq 27QHD’nin 1.07 milyar renk ile Adobe’nin renk skalasının yüzde 97’sini görüntüleyebilen gerçek hayattaki gibi bir renk kalitesinden faydalanmış olacak. Sanat, tasarım, görüntü düzenleme ve 3 boyutlu animasyonlarda en yüksek kalitede üretimin ihityacı, bu ürünlerle birlikte karşılanmış oldu. Sanatçılar bir projenin basım veya diğer çıktı aşamalarındaki renkleriyle uyumlu olacağından Cintiq'in yeni ürünleri ile daha da emin olabilecekler. Türkiye'de de satışa sunulacak ürünü profesyonel tasarımcılar, mimarlar dört gözle bekliyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Etiketler wacom teknoloji

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

 • LG Bu Telefonu İle Rekor Kırdı!
  LG Bu Telefonu İle Rekor Kırdı!

  Güney Kore firması LG, son 5 yılın en iyi çeyreğine imza atarak akıllı telefon satışlarında kendi rekorunu kırmayı başardı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer