|   | 
Taf Gayrimenkul

Taf Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2012

  • Proje Sayısı : 1

Taf Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Taf Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Taf Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Taf Gayrimenkul Hakkında

TAF GAYRİMENKUL

ASF YAPI GRUP FİRMASI OLAN TAF GAYRİMENKUL; GAYRİMENKUL GELİŞTİRME,YATIRIM HİZMETİ OLARAK DAHA ÖNCE ATF ADI İLE SEKTÖRE GİRİŞ YAPMIŞ OLUP DAHA SONRA "TAF GAYRİMENKUL" ADI İLE 2012 YILINDA REVİZE EDİLEREK SEKTÖRDEKİ YERİNİ ALMIŞTIR.
 
UZMANLIĞIMIZ VE TEKNİK BİLGİ BİRİKİMİMİZİN YANI SIRA, ETİK DEĞERLERE BAĞLI, İLKELİ VE ŞEFFAF ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ SAYESİNDE SEKTÖRDE BAŞARILI BİR YER EDİNMEYİ HEDEFLEMİŞTİR.
 
TÜM ŞİRKET FAALİYETLERİMİZDE, BULUNDUĞUMUZ ÇEVRE İLE UYUMLU ÇALIŞMAYI, SAĞLIKLI VE GÜVENLİ İŞ ORTAMLARI YARATMAYI, ZAMANINDA VE İSTENİLEN KALİTEDE PROJELERİMİZİ TAMAMLAMAYI TEMEL İLKELERİMİZ ARASINA EKLEDİK.
 
BU İLKELERİ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK VE GELİŞTİRMEK İÇİN BİLİMSEL YÖNTEM VE TEKNOLOJİLERİ, YASAL MEVZUAT VE YÖNETMELİKLERİN GEREKLERİNİ YERİNE GETİRECEK ŞEKİLDE KULLANDIK.
 
TAF GAYRİMENKUL OLARAK KALİTE POLİTİKAMIZ,GAYRİMENKUL GELİŞTİRME SEKTÖRÜNDE EN İLERİ TEKNOLOJİNİN TAKİP EDİLMESİ, ZAMANINDA KULLANILMASI, DÜZENLİ VE KALİFİYE KADRO İLE ÇALIŞILMASI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ - GÜVENİ KAZANILARAK EN İYİ HİZMETİN SUNULMASIDIR.
 
ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDEKİ TÜM FAALİYETLERİN UYGULANMASI, GELİŞTİRİLMESİ VE SÜREKLİ İYİLEŞTİRİLMESİ İÇİN TAKIM RUHUNU BENİMSEYEN, ÖZVERİ İLE ÇALIŞAN EKİBİMİZ VE ELEMANLARIMIZ KALİTEMİZİN MİMARLARIDIR.

Tel: 0212 876 5273
Fax: 0212 876 1273
Email: yelizcelik@asfyapi.com
Adres: Beylikdüzü Osb.Hürriyet Bulvarı Asf Plaza No:10/1 İstanbul / Beylikdüzü

Taf Gayrimenkul Projeler Haritası

Taf Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer