|   |  Taha inşaat Firması
Taha inşaat

Taha inşaat

 • Kuruluş Tarihi : 1987

 • Proje Sayısı : 1

Taha inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Taha inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Taha inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Taha inşaat Hakkında

Kurumsal
1987 Yılından beri inşaat sektöründe faliyet gösteren firmamız, Türkiye genelinde birçok yapıya imza atmış ve atmaya devam etmektedir. İlk kurulduğu yıllarda özel işletme statüsü ile inşaat sektöründe söz sahibi olan firma 1998 yılından itibaren Limited şirket statüsü ile Taha inşaat turizm ltd. şti. ünvanını almıştır.

Her dönemde inşaat sektörü ile ilgili yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden derhal uygulama politikası güden TAHA inşaat, üstlendiği tüm işleri uzman teknik ve yardımcı kadrosu ile zamanında bitirip sahiplerine teslim etmenin onurunu taşımaktadır.

Her geçen gün dahafazla ihtiyaç duyulan kaliteli, güvenli, zevkli ve insanca yaşanabilecek konutlar üreten firmamız, aynı zamanda kamu sektörünede gerek sosyal komut gerek özel amaçlı yapılar yapıp kullanıma sunmuştur.

Kabiliyetler

Konut Projeleri
Yazlık Projeler
Büyük Ölçekli İnşaat Projeleri

Her dönemde inşaat sektörü ile ilgili yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden derhal uygulama politikası güden TAHA inşaat, üstlendiği tüm işleri uzman teknik ve yardımcı kadrosu ile zamanında bitirip sahiplerine teslim etmenin onurunu taşımaktadır.”

Her geçen gün dahafazla ihtiyaç duyulan kaliteli, güvenli, zevkli ve insanca yaşanabilecek konutlar üreten firmamız, aynı zamanda kamu sektörünede gerek sosyal komut gerek özel amaçlı yapılar yapıp kullanıma sunmuştur.

Telefon: 0312 284 3000
Fax: 0312 284 6369
Email: info@tahainsaat.com.tr
Adres: Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak 5/46 Çankaya Ankara

Taha inşaat Projeler Haritası

Taha inşaat Projeleri

Taha inşaat Haberleri

 • Ankara Rahat Bir Nefes Alıyor
  Taha inşaat

  Ankara Rahat Bir Nefes Alıyor

  Çalışanların çok uzun saatler yapay ışıkların altında manyetik alana maruz kalarak çalıştığını ve bu nedenle insanların geniş, ferah, gün ışığı alan konutları tercih ettiğini...

 • Rüzgâr Çayyolu’ndan Esecek
  Taha inşaat

  Rüzgâr Çayyolu’ndan Esecek

  Ankara’nın kıymetli lokasyonlarından Çayyolu’nda hayata geçirilen Wind Ankara şehrin içinde doğa ile kucaklaşan mimarisi ile Başkentliler ile buluşmaya hazırlanıyor. V...

 • Çayyolu’nda Wind Ankara Esiyor
  Taha inşaat

  Çayyolu’nda Wind Ankara Esiyor

  Ankaralıların gözde lokasyonlarından birisi olan Çayyolu’nda hızla büyüyen Wind Ankara, keyif dolu ve konforlu bir yaşam sunuyor. Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı B&...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.