|   |  Tahincioğlu Gayrimenkul Firması
Tahincioğlu Gayrimenkul

Tahincioğlu Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 1965

  • Proje Sayısı : 29

Tahincioğlu Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Tahincioğlu Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tahincioğlu Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tahincioğlu Gayrimenkul Hakkında

Tahincioğlu Gayrimenkul Tarihçesi 

1,5 milyon metre kare inşaat alanına sahip Tahincioğlu Gayrimenkul, geçmişi 1926 yılına uzanan Tahincioğlu Holding’in çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

40 yıl önce kendi üretim tesislerini ve konutlarını yapmak amacı ile inşaat sektörüne adım atan Tahincioğlu Gayrimenkul yine 25 yıl önce inşaat ve taahhüt projelerinin yürütülmesi için Nida İnşaat ve Turizm A.Ş. kurmuştur.

Konut projeleri yanı sıra ofis ve ticari kullanıma yönelik projelerde daha çok yer alan Tahincioğlu Gayrimenkul, Leed Gold Sertifikasına aday Palladium Tower, Nidapark Beşiktaş Konut projeleri, Swissotel Grand Efes & Kongre Merkezi ve Türkiye’nin iki noktasında yer alan Palladium Alışveriş ve Yaşam Merkezi projeleri ile özellikle dikkatleri üzerine çekmektedir.

A Plus Yaşam Kalitesi sunmayı hedefleyen projeleri ile İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden olan Tahincioğlu Gayrimenkul, 2014 yılında Seyrantepe ve Çengelköy’de başlamayı planladığı yeni konut projeleri ve İstanbul Finans Merkezi’nde Ofis-TAO Projeleri ile sektör içerisinde ses getireceğinin ve yeni projelerde yer alacağının da sinyallerini vermektedir.

*Tahincioğlu Gayrimenkul Residence Projeleri

Nidapark Seyrantepe, Nidapark Yenisahra, Nidapark Beşiktaş, 

*Tahincioğlu Gayrimenkul Ofis Projeleri

Nidakule Ataşehir, Nidapark Yenisahra, Nidakule Levent, Nidakule Göztepe, Palladium Tower,

 

Tel: 0216 687 3040
Fax: 0216 687 3065
Email: mh@tahincioglu.com
Adres: Palladium Tower, Kardelen Sok. No: 2 Kat: 41 İstanbul / Ataşehir

Tahincioğlu Gayrimenkul Projeler Haritası

Tahincioğlu Gayrimenkul Projeleri

Tahincioğlu Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.