|   |   |  Taksim 360 İle İstanbul’un Göbeğinde Tarihi Fırsat

Taksim 360 İle İstanbul’un Göbeğinde Tarihi Fırsat

Tarlabaşı’nın tarih kokan sokaklarında kültür-sanat faaliyetlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanan Taksim 360’ta, sınırlı sayıda rezidans lansmana özel kampanya ile satışa sunuldu. 60 ay sıfır faiz, yüzde 5 peşinatla satışa sunulan kampanya kapsamında toplam 90 rezidans, 30 ofis bulunurken projede ilk teslimler 2017’de yapılacak.

Taksim 360 İle İstanbul’un Göbeğinde Tarihi Fırsat

Türkiye’nin kamu- özel sektör işbirliğinde gerçekleştirilen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Taksim 360 projesinde teslimler bu yıl başlıyor. Şehrin merkezinde, tarih ve sosyal yaşamın iç içe girdiği projede merakla beklenen yeni rezidans bölümleri lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. Stüdyo daireden 4+1’e kadar uzanan farklı ünitelerde toplam 90 rezidans ve 30 ofis, farklı yaşam tarzı ve beklentilere göre şekilleniyor. Rezidans ve ofisler, Mart sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 60 ay sıfır faiz ve yüzde 5 peşinatla satışa sunuluyor.

Bu özel projeyle ilgili açıklama yapan Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül, “Taksim 360’ı diğer projelerden ayıran en önemli fark, kendine has ruhu ve özel lokasyonu. Bu anlamda projemiz, Türkiye’nin kentsel yenileme alanında global prestij projesi olarak öne çıkıyor” diyor. “İstanbul’un tam kalbinde yer aldığımız için yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekiyoruz. İstanbul’un kültür sanat faaliyetlerinin yaşandığı Pera bölgesine yürüme mesafesinde olmamız bir diğer büyük avantajımız” diyen Özgül, sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Taksim 360 içindeki tarihi caddelerde tasarladığımız konseptte; dünyaca ünlü global lüks markaları, restoranları, moda-sanat merkezlerini ve mimari-reklam tasarım ofislerini göreceğiz. İstanbul’un ruhunu böylesine hissedebileceğiniz eşsiz bir alternatif sunuyoruz. Yeni rezidans bloklarımızı yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faiz oranıyla satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda rezidans bloklarımızın metrekare fiyatlarını ilk defa bu kampanyaya özel 15 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardık.”

ŞEHİR TURİZMİNDE YENİ DESTİNASYON

Taksim meydanına sadece 350 metre uzaklıkta ve İstiklal Caddesi paralelinde yer alan Taksim 360’ın cephe mimarisi tarihi dokuyu modern mimari ile birleştirirken aynı zamanda bulvar üzerinde yer alacak ticari alanlar, mağazalar ve kafelerle bölgenin yeni bir sosyal çekim alanı olmaya hazırlanıyor. Öyle ki İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turistlerin mutlaka gidilmesi gereken yerler listesinde yer alacak bir projeyi hayata geçirilmesi planlanıyor.

Emlak Haberleri

Taksim 360 Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İnşaat sektöründe küçülme dipten dönmeye başladı
  İnşaat sektöründe küçülme dipten dönmeye başladı

  Türkiye İMSAD, yapı sektörü ve ekonomi çevreleri tarafından dikkatle izlenen aylık sektör raporunu açıkladı. ‘Türkiye İMSAD Kasım 2019 Sektör Raporu’na göre, beş çeyrektir üst üste küçülen inşaat sektöründe küçülme hızı son çeyrekte yavaşladı.

 • Beyaz yakalıların yeni yatırım trendi “arazi”
  Beyaz yakalıların yeni yatırım trendi “arazi”

  Günün koşulları yatırım araçlarının da değişkenlik göstermesinde etken oluyor. Dövizde yaşanan dalgalanmalar, emlak alımındaki yüksek faiz oranları doğrusu yatırım araçlarının çeşitlenmesine neden oluyor.

 • Kuzu Effect AVM Ankara'da açıldı
  Kuzu Effect AVM Ankara'da açıldı

  Ankara’nın en değerli lokasyonu olan Çankaya Oran’da, orman ve göl manzarasını buluşturan Kuzu Effect AVM kapılarını açtı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.