|   |  Tane Yapı Firması
Tane Yapı

Tane Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 1

Tane Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Tane Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tane Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tane Yapı Hakkında

Hakkımızda / Hakkımızda
 

Tarihçemiz

Tane Yapı Mad. İnş. Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. geçmişten gelen sektörel birikimin hayata geçirilmesi amaca 2010 yılında kurulmuş bir şirkettir.Yaşanabilir mekanlar sunabilmek adına çıktığımız bu yolda önceliklerimiz her zaman kalite ve güvendir. Çelik Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti'nde var olan kadromuzun iş deneyimleri, kendini sürekli geliştiren uzman kadromuz ile inşaat sektöründe yer almak için buradayız. İnşaat alanında da faaliyetlerimizi kaliteli ve yaşanabilir konut projelerimiz ile taçlandırmak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

İnsanlara yaşanabilir mekanlar sunan; kaliteli ve gözde projeler üreterek faaliyetleri ile adından söz ettiren bir şirket olmak için buradayız. Başarıya giden yolda değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli bir yapıyla faaliyetlerini sürdüren bir şirket olarak varlığını her platformda hissettiren bir şirket olmak için buradayız.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe günümüz modern teknolojileri ile üretim yapan, güvenilirliğini sürdüren, her açıdan kaliteli yapılar/konutlar ürettiği bilinen, herkesin konut edinmek veya inşaat projelerini hayata geçirmek için gönül rahatlığı ile başvurabileceği bir şirket olma misyonumuz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektörde güvenin adı sloganıyla çıktığımız bu yolda güven esaslı çalışmalarımız ile adımızın geçtiği her ortamda insanların övgülerine mashar olan bir şirket olma gayesiyle çalışamalarımızı kaliteden ve güvenden ödün vermeden sürdürmekteyiz.

Kalite Anlayışımız ve Çevre Politikamız

Faaliyetlerimizi sürdürürken asla taviz vermeyeceğimiz kalite anlayışımız ve çevreye duyarlı, doğa dostu projelere imza atmak için yapılması gereken tüm çalışmaları mümkün olduğunca kullanabilmek en büyük görevimizdir.

 
Ticaret Sicil Numarası  : 748274
Kayıtlı Sermayesi    : 50.000,00 TL

Bağlı Bulunduğu Oda  :  İstanbul Ticaret Odası

Şirket Yönetimi  : Mücahit ALTAY (Y.Kurulu Başkanı)

Bayram ALTAY (Y.Kurulu Üyesi)

Asım AYDIN (Y.Kurulu Üyesi - İşletme Müdürü)

Eray ARSLAN (Y.Kurulu Üyesi - Koordinatör)

Telefon: 0216 371 2957
Fax: 0216 371 2649
Email: bilgi@taneyapi.com
Adres: Yukarı Mah. Üsküdar Cad. No:28 D:1 Kartal / İSTANBUL

Tane Yapı Projeler Haritası

Tane Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.