|   |  Tanışlar İnşaat Firması
Tanışlar İnşaat

Tanışlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Tanışlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tanışlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tanışlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tanışlar İnşaat Hakkında

Tanışlar İnşaat

Uşak Seramik, Granitta Favorittta Granit Seramik, Albinno Banyo-Mutfak Ekipmanları, Userfix Yapı Kimyasalları gibi markalarıyla inşaat sektörüne güçlü markalar kazandıran Tanışlar Grup bu tecrübesini, bünyesinde faaliyet gösteren Tanışlar İnşaat’ta birleştirerek konut üretimine başlamıştır. 
 
2010 yılında Çekmeköy Tanışlar İş Merkezi projesinin temelini atan Tanışlar İnşaat, bu projenin hemen ardından 55 daireli Aden Evleri sitesini tamamlamıştır. Ardından 144 daireli Şah-ı Hane projesine başlayan Tanışlar İnşaat, bu projenin de büyük bir bölümünü tamamlamış durumdadır.
 
Nitelikli konut projelerinden toplu konutlara, Alışveriş Merkezlerinden sağlık tesislerine, spor komplekslerinden fabrika binalarına kadar farklı kategoride inşaat projelerini gerçekleştirebilecek bir birikim ve tecrübeye sahip olan Tanışlar İnşaat, Tanışlar Grup’un enyenilikçi ve vizyoner iştiraklerinden biridir.
 
Vizyonumuz
 
Sosyal ve yapısal olarak toplumsal kalkınmanın sağlanmasına, ülkemizin ulusal ve uluslararası arenada güç kazanmasına katkı sağlamak; kurum olarak da global alanda söz sahibi olmamızı sağlayacak akılcı yatırımlar yapmak.
 
Misyonumuz
 
İçinde yaşadığımız toplumun değer ve menfaatlerini koruyan, kültürüne bağlı, uluslararası rekabet koşullarında hareket kabiliyeti yüksek bir şirketler topluluğu olmak.

Tel: 0216 527 6767
Fax: 0216 415 7503
Email: info@tanislarinsaat.com
Adres: Hamza Yerlikaya Bulvarı Çekmeköy Yolu No:11 Dudullu İstanbul / Ümraniye 

Tanışlar İnşaat Projeler Haritası

Tanışlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.