|   |   | 

Tarihi Kampanyaya İş GYO ve Nef’ten Destek

İş GYO ve Nef, GYODER’in başlattığı “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasına, ortak ve ayrı yürüttükleri üç proje ile dahil oldu.

Tarihi Kampanyaya İş GYO ve Nef’ten Destek

Kampanya kapsamında İş GYO ve Nef’in ortak projesi İnistanbul’un yanısıra İş GYO Kartal Manzara Adalar ile  Nef Ataköy 22 ve Nef Merter 12 projeleri 1-31 Ağustos tarihleri arasında 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0,70’lik kredi faizi ile sunulacak. 

GYODER’in (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), ülke ekonomisinin dinamizminin devam etmesi amacıyla başlattığı ve 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına, Türkiye’nin öncü iki gayrimenkul markası İş GYO ve Nef ortak ve ayrı yürüttükleri dört  projeyle dahil oldu. 

Kampanya kapsamında İş GYO ve Nef’in ortak projeleri İnistanbul’un yanısıra İş GYO’nun Kartal Manzara Adalar ile  Nef’in Ataköy 22 ve Merter 12 projeleri, 1-31 Ağustos tarihleri arasında %20 peşinat, %5 ara ödeme ve 10 yıl vadeli aylık yüzde 0,70’lik kredi faizi ile sunulacak. 

Kampanya dahilinde satışa sunulan projelerin detayları ise şöyle; 

İnistanbul yılın en hızlı satan projesi

İki şirketin ilk projesi İnistanbul Gala’ya yatırımcıların ve konut sahibi olmak isteyenlerin ilgisi yoğun olmuş, bu yoğun ilginin ikinci proje İnistanbul Lokal’e de yansımasıyla iki projede bulunan toplam 1.721 konut hızla satılmıştı. İnistanbul bu yönüyle Türkiye’nin en çok ve en hızlı satan projesi unvanına sahip oldu. Satışı devam eden İnistanbul’un üçüncü projesi İnistanbul Hayat’a da yoğun ilgi devam ediyor. Ön talep döneminde çok kısa süre içerisinde 3.000’e yakın talep alan İnistanbul, 1,5 yıl süren detaylı hazırlık süreci, küçük bir şehrin inşasını temel alan ayrıntılı “master-plan”ı, İstanbul’un merkezine ve gözde yerleşim alanlarına yakın konumu ve yatırımcılara yönelik kazançlı seçenekleriyle ön plana çıkıyor. İnistanbul Hayat’da fiyatlar 381,000 TL’den başlıyor.

Her anı ilham dolu bir başyapıt: Manzara Adalar

Anadolu yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alan Manzara Adalar projesi, prestijli ödüllere sahip olan dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı. 1+0’dan 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli kullanılabilir alanlardan oluşan Manzara Adalar projesinde satışlar yüzde 55’i aştı. 36.724 m2 arsa üzerinde hayata geçirilen proje 640 milyon TL proje değerine sahip. 

Nef Ataköy 22 metro ve metrobüsün hemen yanında

Nef’in en büyük projelerinden biri olan Nef Ataköy 22, lokasyonu ve mimarisiyle dikkat çekiyor. Nef Ataköy 22, İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in hemen bitişiğinde, bölgenin en kıymetli arazisi üzerinde yer alıyor. İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşım imkanı sağlayan metro ve metrobüs duraklarına yakın konumuyla dikkat çeken Nef Ataköy 22’de, konutların yüzde 90’ına yakınının satışı tamamlandı. 1+1’den 4+1’e kadar değişen büyüklüklerde daireler bulunduğu Nef Ataköy 22, dünyanın en iyi 10 mimarlık firmalarından biri olarak gösterilen, HOK’un Washington ofisi tarafından tasarlandı. Nef Ataköy 22’de kampanya dahilindeki kısıtlı sayıda konutlardan birine %20 peşinat, %5 ara ödeme ve aylık yüzde 0,70’lik kredi faiz avantajı ile sahip olabilirsiniz. 

Nef Merter 12’de ofisler 309,000 TL’den başlıyor

Nef Merter 12, Atatürk Havalimanı’na 10 km, Levent’e 14 km, Ataköy’e sadece 4 km yakınlıkta konumlanıyor. İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in tam bitişiğinde yer alan proje; Bakırköy’den Zincirlikuyu’ya kadar uzanan aksta çalışan insanlar için cazip bir lokasyonda bulunuyor. Projenin hemen yanında Merter metrobüs durağı ve yine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde ise Merter metro durağı yer alıyor.  Dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı projenin tasarım yarışmasını kazanan Armani Hotel Milano’nun mimarı Lombardini tarafından tasarlananan Nef Merter 12’de konutların tamamı, ofislerin ise yüzde 80’i satıldı. Aralık 2017’de kullanıma hazır olarak teslim edilecek ofisler 309,000 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor. Aralık’ta teslim edeilecek bir ofise 65,000 TL peşinat ve ayda 2100 TL ödeme ile sahip olmak mümkün.  

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Ödül İstanbul'da yeni kampanya!
  Ödül İstanbul'da yeni kampanya!

  Özyurtlar Holding, 'Ödül İstanbul' projesinde yeni bir kampanyaya start veriyor. Kampanyaya göre;'Ödül İstanbul'dan yüzde 5 peşin veayda 1.900 TL taksitle ev almak mümkün olacak.

 • Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman
  Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman

  Gökorman, orman manzaralı konumuyla ‘Lokasyona’, doğadan ilham alan özgün mimarisi ile ‘Tasarıma’, 44 yıllık Sinpaş güvencesi ve kalitesi ile ‘Markaya’ yatırımın en ideal adresi olacak.

 • IFC, Greenox Projesine Edge Sertifikası Verdi
  IFC, Greenox Projesine Edge Sertifikası Verdi

  Greenox, Dünya Bankası Grubu üyesi IFC (Uluslararası Finans Kurumu) tara-fından ülkemizde ilk defa uygulanacak EDGE (Yüksek Verimlilik için Tasarımda Mükemmellik) Sertifika Programı kapsa-mında, aday gösterilen özel sektör projeleri arasından seçilen tek proje ol-du.

 • Mod İstanbul Fiyat
  Mod İstanbul Fiyat

  Ortadoğu Grup tarafından İstanbul Kağıthane'de yükselen Mod İstanbul projesinde daire fiyatları!

 • Sıfır Ev Temizliğinin Püf Noktaları
  Sıfır Ev Temizliğinin Püf Noktaları

  Eğer yeni bir ev satın aldıysanız ya da kiraladıysanız, ilk yapmanız gereken taşınmadan önce temizlemektir. Ancak bu evde sizden daha önce yaşayan olmadıysa, temizlik işi biraz daha zorlaşabilir. Sıfır ev temizliğinin püf noktalarını sizin için derledik.

 • Çatı Piyesi Nedir?
  Çatı Piyesi Nedir?

  Çatı piyesi, çatı eğimi içinde kalmak şartıyla altındaki bağımsız bölüme ait bu bölümle içeriden irtibatlı yapılan, terasların da dahil olabildiği mekanları anlatır.

 • Yapı Kullanma İzin Belgeleri Yüzde 1,9 Arttı
  Yapı Kullanma İzin Belgeleri Yüzde 1,9 Arttı

  2017’nin ilk yarısında belediyeler tarafından verilen yapı kullanma izin belgeleri bina sayısında yüzde 1,9, yüzölçümünde yüzde 8,7, daire sayısında ise yüzde 9 artış gösterdi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer