|   |   |  Tarlabaşı360'ta Lansman İndirimi

Tarlabaşı360'ta Lansman İndirimi

Tarlabaşı360’ta rezidans ve ofisler için 48 aya kadar 0 faizli ödeme seçenekleri sunuluyor.

Tarlabaşı360'ta Lansman İndirimi

İstanbul’un kalbi Taksim’de yer alan Tarlabaşı360 projesi’nde, Türkiye’de konut sektöründe bir ‘ilk’ başarılarak, rezidanslar benzer modelleme yerine her biri diğerlerinden farklı tasarlanarak kişiye özel satışa sunuldu. İlk etaptaki 97 rezidans için 4 kat ön talep toplanırken, ofis adasında satışların yüzde 70’i bitti.
 
Tarlabaşı360’ta satışa sunulan rezidanslar ve ofisler merkezi konumunun yanı sıra tarihi değere sahip mimari dokunun korunarak inşa edilmesiyle de benzersiz bir gayrimenkul yatırımı olarak dikkat çekiyor. 
 
Çalık Gayrimenkul tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk ‘kentsel yenileme’ projesi olma özelliği taşıyan Tarlabaşı360’ta rezidanslar ve ofisler, 17 Kasım 2014 Pazartesi günü proje alanında gerçekleştirilen basın lansmanıyla satışa sunuldu.
 
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin’in katılımıyla düzenlenen basın lansman toplantısında, Beyoğlu Belediyesi'nin önderliğinde hazırlanan Tarlabaşı360 Projesi’nin ülkenin ilk kentsel yenileme projesi olmasının yanında Türkiye'de kamu ve özel sektör eliyle yapılması bakımından da bir ilk olduğu belirtildi.
 
Taksim meydanına sadece 350 metre uzaklıkta, İstiklal Caddesi paralelinde ve İstanbul’un tam merkezinde yer alan Tarlabaşı360 projesinde ilk etapta satışa çıkarılan rezidanslar ve ofisler bulvara 220 metrelik cephesi olan 97 adet rezidansı ve 96 adet ofisi kapsıyor. Satışa çıkan 97 adet rezidans ünitesinin büyüklükleri 47 ile 355 metrekare arasında değişiyor. 1+0, 1+1, 1+1 Loft Dubleks, 2+1, 2+1 Loft Dubleks, 4+1 Dubleks ve 4+1 Penthouse Dubleks tipinde dairelerin yer aldığı rezidansların fiyatları ise lansman dönemine özel 289 bin dolardan başlıyor. Ofis üniteleri ise 63 ile 588 metrekare arasında değişiyor ve ünitelerin fiyatları 503 bin dolardan başlıyor. 
 
Lansman Dönemine Özel % 5+5 İndirim!
 
Lansman dönemine özel olarak yüzde 5 indirim ve peşin alımlarda ek olarak yüzde 5 indirim uygulanan projede rezidansların metrekaresi 5 bin 500 dolardan, ofislerin metrekaresi ise 6 bin dolardan başlıyor. Tarlabaşı360’ta rezidans ve ofisler için 48 aya kadar 0 faizli ödeme seçenekleri sunuluyor.
 
Rezidansların her biri farklı tipte tasarlandı
 
Satışa sunulan 97 rezidans ünitesinin her biri farklı tasarım, büyüklük ve yapıda olmasıyla dikkat çekiyor. Projedeki herhangi bir rezidans, satın alan kişiye özel olacak ve her anlamda yatırım değeri yüksek, benzersiz bir konuta sahip olacak. Tarlabaşı360 projesinde satışa sunulan toplam 193 ofis ve rezidans ünitesi için yer altı otoparklarının tahsis edilecek toplam 395 araçlık otopark alanı bulunuyor. 
 
Yüzme havuzu, sauna, pilates, yoga, 7/24 hizmet
 
Her biri farklı tasarlanan rezidanslar, balkonları, teras ve çatı terasları ile hayatı kişiye özel olarak benzersiz bir hale getiriyor. Tamamı birinci sınıf malzemelerle donatılmış projede göz kamaştıran full ankastre ve beyaz eşyalarla şık ve modern bir hayat sunuluyor. Tarlabaşı360 Projesi’nin rezidanslarında kapalı yüzme havuzu, Fitness-SPA, Pilates, Yoga Salonu, Sauna, Buhar Odası, Restoran, Kafe gibi tesisler modern ve yüksek bir yaşam kültürü için gerekli tüm tesisleri içeriyor. Rezidanslarda ayrıca en üst düzey konforlu bir yaşam için gerekli olan 7/24 hizmet veren house keeping ve vale park, resepsiyon, teknik servis ve consierge servisleri de yer alıyor. 7/24 güvenlik kameralarıyla korunan projede, güvenlik de en üst düzeyde tutuluyor.
 
Ofisler 2015’te rezidanslar ise 2016’da teslim
 
Yatırım değeri 500 milyon dolar olan Tarlabaşı360 projesinde rezidans, ofis, konut ve ticari üniteler dahil olmak üzere yaklaşık 900 ünite bulunuyor. Toplam 20 bin metrekare alan üzerinde 150 bin metrekare inşaat alanından oluşan Tarlabaşı360 projesi bulvara 220 metrelik cephesi, Taksim meydanına 350 metre ve İstiklal caddesine 180 metre mesafede olmasıyla dikkat çekiyor. Projede ofis bölümlerinin teslimlerine 2015 Ekim’de rezidans bölümlerinin ise 2016 yıl sonunda başlanacak.
 
Tarihi doku ve modern mimarinin eşsiz bileşimi
 
Tarlabaşı360 projesinin cephe mimarisi tarihi dokuyu modern mimari ile birleştirerek yeni bir sosyal çekim alanı olmaya hazırlanıyor. Proje içerisinde, Sn.Pantaleon Kilisesi, Ermeni Vakıf okulu ve Süryani kilisesi de bulunmakta olup bu yapıların da restorasyonu proje kapsamında GAP İnşaat tarafından gerçekleştiriliyor. 
 
Tarlabaşı360’da, 9 ada arasındaki konsept caddeler, sanat galerileri, şık mağazalar ve yemek mekanlarıyla nostaljik bir atmosfer oluşturulması hedefleniyor. İstanbul’a yakışır bir yaşam için geliştirilen ve Türkiye’de benzersiz bir örnek oluşturan Tarlabaşı360 projesi, hem yeni konuklarına hem de bölgeye ve şehre büyük bir değer katacak.
 
Demircan: ‘Tarlabaşı turistik destinasyon olacak’
 
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan toplantıda yaptığı konuşmada Tarlabaşı, kentsel yenileme projesi nedeniyle bölgenin en değerli semtlerinden biri olduğunu belirterek şunları söyledi:
 
“Bölge, tarihi ve kültürel değerleri sayesinde İstanbul’da hepimizin gurur duyacağı yepyeni bir cazibe merkezi olacak, turizm açısından dolayısıyla da ekonomik açıdan İstanbul’a değer katacak. Yenileme Projesi, katacağı değerler ve hizmet sektörüne dayalı ticari faaliyetlerle bütün bölge için bir değişim başlatacak. Turizm ve nitelikli hizmet sektörüne yapılacak yatırımlar, proje alanı ve çevresi için ekonomik bir canlanma sağlayacak. Tarihi ve kültürel değerlerin korunarak gün  yüzüne çıkarılması, İstanbul'un göbeğinde yepyeni bir turistik destinasyon oluşturacak. Tarlabaşı daha önce girilemeyen bir yerdi ama yenileme projesinin tamamlanmasının ardından artık çıkmak istemeyeceğimiz bir yer haline dönüşecek.”
 
Yetgin: ‘İstanbul’u yaşamak isteyenlerin projesi’
 
Çalık Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Yetgin Türkiye’nin ilk kentsel yenileme projesi olan ve bu özelliği nedeniyle referans proje niteliği taşıyan Tarlabaşı Kentsel Yenileme Projesi ile bölgeye gelen hareketlilik sayesinde projeye komşu bina değerlerinin 40 kattan fazla arttığına dikkat çekti. Tarlabaşı360’ın kentin merkezindeki konumu ile İstanbul'un en ayrıcalıklı gayrimenkul projelerinden biri olduğunu belirten Yetgin, projenin gayrimenkul yatırımcılarının yanı sıra tarihle iç içe mimari bir doku ve kent kültüründen beslenen sanatçı ve entelektüellerin de projeyle ilgilendiklerini ifade etti. “İlk etapta satışa çıkardığımız 97 rezidans için lansman öncesinde 4 kat talep aldık, ofislerin ise yüzde 70’ini sattık” diyen Yetgin, kendi işine ve yaşamına değer katmak isteyen İstanbul’un en özel gayrimenkul projesinde yerini almak isteyen tüm yatırımcıları Tarlabaşı360’a davet etti.
 
Kentsel yenileme ile sektörde farklılaştık
 
Tarlabaşı 360 Projesi kapsamında Çalık Gayrimenkul olarak 8 yıldır büyük bir titizlikle çalıştıklarını belirten Yetgin; “Tarlabaşı360 projesinde tarihi ve kültürel değerleri koruyarak ilerleyoruz. Bu proje ile birlikte Çalık Gayrimenkul olarak çok ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübe edindik. Önümüzdeki süreçte Fener-Balat-Ayvansaray olmak üzere kentsel yenileme projelerine odaklanacağız” dedi. Milliyet

Şirket Haberleri

Tarlabaşı 360 Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • FuzulEv’in Erken Teslim Kampanyası Bayrama Kadar Uzatıldı!
  FuzulEv’in Erken Teslim Kampanyası Bayrama Kadar Uzatıldı!

  FuzulEv, temmuz ayında başlattığı erken teslim kampanyasını müşterilerden gördüğü yoğun ilgi nedeniyle bayrama kadar uzattı. Müşterilerine bayram sevinci yaşatmayı hedefleyen FuzulEv Kurban Bayramı’na özel yüzde 20’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

 • Masar İnşaat, öğrenci potansiyelini yatırıma dönüştürüyor
  Masar İnşaat, öğrenci potansiyelini yatırıma dönüştürüyor

  Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 35 yıldan bu yana edindiği köklü tecrübe ile rotasını Türkiye’ye çeviren Masar İnşaat, dinamik bir öğrenci potansiyeline sahip Düzce’de inşa ettiği Masar Tower projesinde yatırımcılar için cazip bir kampanya başlattı.

 • İNDER: MB’nin çaktığı kıvılcımın meşaleye dönmesini umuyoruz
  İNDER: MB’nin çaktığı kıvılcımın meşaleye dönmesini umuyoruz

  Merkez Bankası (MB), faiz oranlarını yüzde 19,75’e düşürerek başta gayrimenkul olmak üzere tüm sektörün önünü aydınlatacak bir meşalenin kıvılcımını çaktı. Bankacılık, gayrimenkul ve diğer sektörlerinin üzerine düşen görev de, bu kıvılcımı ekonomiye ısıtacak bir meşaleye döndürmektir.

 • FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!
  FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!

  Kurulduğu günden bu yana sabit ve dar gelirli ailelerin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, teslimatları erkene çekerek yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza attı.

 • Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi
  Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi

  Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 7.kupon ödemesinin gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, inşaat sektörünün saygın yayınlarından Construction Week dergisi tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede dördüncü sırada yer aldı. Şener, 2015’ten bu yana listede ilk 10 arasında gösterilen tek Türk iş insanı oldu.

 • Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım
  Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım

  35 yıldan bu yana, Suriye’den başlayıp Mısır ve Suudi Arabistan’a uzanan bir coğrafyada çok sayıda dev projeye imza atan Masar İnşaat, gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiği köklü tecrübeyle, rotasını Türkiye’ye çevirdi.

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.