|   |  Taş Dünyası İnşaat Firması
Taş Dünyası İnşaat

Taş Dünyası İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 1

Taş Dünyası İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Taş Dünyası İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Taş Dünyası İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Taş Dünyası İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Şirket ortaklarının 1973 yılında inşaat malzemeleri satıcılığı ile başladığı ticari faaliyetleri Kemerburgaz Kemer Country Villaları inşaatlarının alt yüklenicisi olarak devam etti ve 2003 yılında Taş Dünyası kuruldu.

Grup firmaları olan Öztaş ve İlkdal 1992 yılından bu yana Göktürk`te bulunan ruhsatı kendilerine ait ocaklarında taş ocağı(agrega) işletmeciliği yapmaya devam etmektedir.

Kurulduğu 2003 yılından bu yana aynı adreste, İstanbul-Eyüp-Kemerburgaz’da 15.000m2 kendi mülkü olan alanda, "Taş Dünyası" tescilli markasıyla sözüne ve işine güvenilen sektörün en eskilerinden biri olarak inşaat, mimari ve peyzaj sektöründe kullanılan doğal taşların ticaretini yapan Taş Dünyası, 40 yılı aşan birikimiyle Haziran 2016’da 3. Havaalanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu Odayeri ve Arnavutköy gişelerine en yakın imarlı yerleşim yeri olma avantajına sahip Bolluca’da (İst./Arnavutköy) 24 daire 4 dükkandan oluşan Yakut Evleri projesine başladı.

Telefon: 0212 360 0370
Gsm: 0532 165 9111
Email: info@tasdunyasiinsaat.com.tr
Adres: Ilıman Sokak No: 3 Bolluca-Arnavutköy/İstanbul

Taş Dünyası İnşaat Projeler Haritası

Taş Dünyası İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.