|   |  Taş Yapı İnşaat Firması
Taş Yapı İnşaat

Taş Yapı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 1

Taş Yapı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Taş Yapı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Taş Yapı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Taş Yapı İnşaat Hakkında

Hakkımızda

1994 yılında elektrik sektöründe faaliyete başladık.2004 yılında Taş yapı olarak inşaat sektörünede giriş yaptık.
Bugüne kadar 18 proje toplam 250 daire teslimini gerçekleştirdik.

Taş yapı olarak en doğru ve kaliteli çözümlerle müşteri memnuniyetini birinci planda tutmayı benimsedik.Günümüzde en önemli yatırımın insana yapılması gerektiğinin bilinciyle bugünlere gelmeyi başardık.

 

Vizyon

Doğru ve emin adımlarla 1994 yılından bugüne İzmir – Menemen’de faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Tasarımdan mimariye planlamadan üretime çağın gereksinimlerine uygun teknolojiyi,doğru ve kaliteli mazemeleri projelerimizde kullanıyoruz.

Taş Yapı olarak yönetici kadromuz,personelimiz ve müşterilerimizle uyumluluk çerçevesinde her zaman en kaliteli calısma koşullarını saglıyoruz.

 

Bizim için Kalite

Taş yapı inşaat olarak kaliteli, dayanıklı, modern ve estetik projeleri hayata geçiriyoruz. Geçmiş tecrübelerimiz ve zamanında gerçekleştirdiğimiz projelerimizle her zaman müşterilerimizin takdirini kazandık. Her kesime uygun kaliteli ve güvenli yapılar içeren çalışmalarımızla yolumuza devam ediyoruz. Tüm projelerimizde kalite ve güveni harmanlayarak başarılı bir şekilde sonlandırmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Projelerimizde kalite çizgimizi sadece inşaat aşamasında değil hizmet süreçlerini ve satış sonrasını da kapsayacak şekilde devamını sağlıyoruz. Uzmanı olduğumuz inşaat sektörünün gelişimine ve değişimine uyumlu olarak her zaman en iyisini yapmaya söz verdik. Bu ilkeyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Telefon: 0232 832 6099
Gsm: 0507 763 1365
Gsm: 0532 464 0107
Email: tasinst@hotmail.com
Adres: Mermerli Mah. Şehit Aycan Aksoy Cad. No:7/B Menemen / İzmir

Taş Yapı İnşaat Projeler Haritası

Taş Yapı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.