|   |   |  Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu

Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu

Yaşamın her alanında yer alan modern duruş, ofis dekorasyonlarında da kendini gösteriyor. Zamanın büyük bir kısmını ofiste çalışarak geçirdiğimiz gerçeğiyle hareket eden işverenler ise misafirlerini ağırladıkları, iş bağlantıları yaptıkları ofislerinde dekorasyonu daha çok önemsiyor.

Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu

Modern, sade ve doğru parçalardan oluşan tasarımların çalışma alanlarında doğru konumlandırılması iş potansiyelini arttırıyor.

“Ofisiniz yaptığınız işi ve sizi yansıtmalı” kişilik sahibi bir ofis yaratmak için ise ufak detaylara varıncaya kadar her ayrıntıya özen göstermek gerekiyor. Seçim yaptığınız dekoratif ürünler şık, stil sahibi bir tarzı yakalamanızı sağlarken fonksiyonel olması da önem taşıyor.

Zamansız objeler kullanarak sade ve minimal aksesuarlar seçin

Ofislerde bulunan aksesuarlar, dekorasyon ile uyum sağlayacak görünümde olmalıdır. Sade ve minimal görünüme sahip olan aksesuar çeşitleri, ofislerde kullanılması önerilen parçalardır. Bu parçaların renk ve desenleri de göz yormayacak ve dikkat dağıtmayacak biçimlerden oluşmalıdır. Estetik ve denge unsurunu bir arada taşıyan insan ve hayvan figürlerini aksesuar olarak kullanarak ofisinizin atmosferini güçlendirebilirsiniz.

Dekorasyonda uzun yıllar modası geçmeyecek olan zamansız ürünleri tercih ederek sık sık ofisinizi yenilemek yerine belli aralıklar da küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Deluxe Deco’nun ofis dekorasyonunda kullanabileceğiniz altın, gümüş, pirinç tonlarının hakim olduğu doğal malzeme mermeri tasarımla birleştirdiği ürünleri ile değişiklikler yapabilir ofisinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Açik havada rahatliği ikiye katlayan tasarim
  Açik havada rahatliği ikiye katlayan tasarim

  Her tarza uygun tasarımlarıyla açık havaya prestij ve keyif katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun iddialı parçalarından Cape Town Oturma Grubu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 • Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri
  Bahçe mobilyalarinda 2019 trendleri

  Bahar ve yaz aylarında zamanın büyük bir kısmı açık havada geçiyor. Havaların ısınmasıyla birlikte bahçe mobilyaları için araştırma yapanların en çok merak ettiği konuların başında ise yeni trendler geliyor.

 • Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler
  Häfele’den eviye ve lavabo altlarına özel çözümler

  Ürün ve çözümlerini geliştirirken mekanların ve kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Häfele, genellikle atıl bırakıldığı için kullanılamayan eviye ve lavabo altlarına özel çözümleriyle bu alanları daha işlevsel hale getiriyor.

 • Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu
  Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu

  Gerçekleştirdiği konut projelerinde klasik stil ile modern anlayışı harmanlayan EDDA Mimarlık Kurucusu İç Mimar Eda Tahmaz, senenin trendlerini yakalamak isteyen ev sahipleri için 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda dekorasyonda ön plana çıkacak yenilikleri değerlendirdi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.