|   |   |  Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu

Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu

Yaşamın her alanında yer alan modern duruş, ofis dekorasyonlarında da kendini gösteriyor. Zamanın büyük bir kısmını ofiste çalışarak geçirdiğimiz gerçeğiyle hareket eden işverenler ise misafirlerini ağırladıkları, iş bağlantıları yaptıkları ofislerinde dekorasyonu daha çok önemsiyor.

Tasarıma önem verenler için ofis dekorasyonu

Modern, sade ve doğru parçalardan oluşan tasarımların çalışma alanlarında doğru konumlandırılması iş potansiyelini arttırıyor.

“Ofisiniz yaptığınız işi ve sizi yansıtmalı” kişilik sahibi bir ofis yaratmak için ise ufak detaylara varıncaya kadar her ayrıntıya özen göstermek gerekiyor. Seçim yaptığınız dekoratif ürünler şık, stil sahibi bir tarzı yakalamanızı sağlarken fonksiyonel olması da önem taşıyor.

Zamansız objeler kullanarak sade ve minimal aksesuarlar seçin

Ofislerde bulunan aksesuarlar, dekorasyon ile uyum sağlayacak görünümde olmalıdır. Sade ve minimal görünüme sahip olan aksesuar çeşitleri, ofislerde kullanılması önerilen parçalardır. Bu parçaların renk ve desenleri de göz yormayacak ve dikkat dağıtmayacak biçimlerden oluşmalıdır. Estetik ve denge unsurunu bir arada taşıyan insan ve hayvan figürlerini aksesuar olarak kullanarak ofisinizin atmosferini güçlendirebilirsiniz.

Dekorasyonda uzun yıllar modası geçmeyecek olan zamansız ürünleri tercih ederek sık sık ofisinizi yenilemek yerine belli aralıklar da küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Deluxe Deco’nun ofis dekorasyonunda kullanabileceğiniz altın, gümüş, pirinç tonlarının hakim olduğu doğal malzeme mermeri tasarımla birleştirdiği ürünleri ile değişiklikler yapabilir ofisinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Dekorasyon Haberleri

Etiketler

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu
  Canlı Dokular ve Ham Materyaller ile Yaşayan Bir Bahar Dekorasyonu

  Gerçekleştirdiği konut projelerinde klasik stil ile modern anlayışı harmanlayan EDDA Mimarlık Kurucusu İç Mimar Eda Tahmaz, senenin trendlerini yakalamak isteyen ev sahipleri için 2019 İlkbahar/Yaz sezonunda dekorasyonda ön plana çıkacak yenilikleri değerlendirdi.

 • 2019 yılında yaşam alanlarını ahşap-metal tasarımlar tamamlayacak
  2019 yılında yaşam alanlarını ahşap-metal tasarımlar tamamlayacak

  Ev tasarlamak çok kolay gibi gözükse de birçok tamamlayıcı detay düşünüldüğünde hayli karmaşık bir hal alıyor. Kusursuz bir ev hayali içinse hiç kuşkusuz tasarım ön plana çıkıyor. Birbirinden kreatif parçalar bu yıl yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday gibi…

 • Bahçe mobilyasi seçiminin 5 püf noktasi!
  Bahçe mobilyasi seçiminin 5 püf noktasi!

  Baharın gelişiyle birlikte bahçeler, balkonlar, teraslar, havuz kenarları gibi açık hava mekanlarının havasını değiştirmek isteyenlerin konforlu, fonksiyonel, dayanıklı ve aynı zamanda estetik mobilyalar seçebilmek için dikkat etmeleri gereken bazı önemli unsurlar bulunuyor.

 • 2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda
  2019 trendlerinde mobilyanın en doğal hali yine ön planda

  Günümüz yaşam koşullarında artık insanlar iç mekânlarının benzersiz olmasını arzuluyor. Bu amaçla mobilyanın binbir yüzünü görebileceğiniz tasarımları bu yıl yerli, kişiye özel üretime önem veren Modoko imalathaneleri ve vitrinlerinde görmek mümkün olacak.

 • IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!
  IDEAL Homex’te özel markalı üretim yükselişte!

  Avrasya’nın en büyük ev ve mutfak eşyaları pazarının katılımcıları, Avrupa perakende sektöründe markalı ürünlerindeki belirgin büyümenin yansıması olarak, özel markalı ürün çeşitliliğini artırmak üzere çalışmalarını yoğunlaştırdı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.