|   |  Taşyakan inşaat Firması
Taşyakan inşaat

Taşyakan inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1978

  • Proje Sayısı : 9

Taşyakan inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Taşyakan inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Taşyakan inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Taşyakan inşaat Hakkında

38 Yıllık Tecrübe
1978 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veren Taşyakan İnşaat, Bursa ve çevresinde 38 yıldır 10.000 e yakın konut projesini başarı ile tamamlamıştır. Sadece beton binalar üretmeyen ayrıca doğaya dost yeni yaşam alanları oluşturan Taşyakan İnşaat, imzasını attığı tüm projelerde yeni bir yaşam için hareket ettiğinin bilincindedir. Gelecek hedeflerini, iş değerlerini, çevre politikasını ve kalite standartlarını bu bilinç çerçevesinde üretir.
 
Uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlarla konut inşaa eden Taşyakan İnşaat, modern mimariyi geleneksel değerlerle birleştirerek kalıcı yapılar yaratır. Estetik ve konforu tasarımla birleştirerek, huzurlu ve güvenli yaşam alanları yaratırken teknolojinin tüm olanaklarını kullanır. İnşaat sektöründe 40 yıla yaklaşan Taşyakan İnşaat bu tecrübesiyle başarısını sürdürme hedefini taşımaktadır. Taşyakan İnşaat; hızlı üretim anlayışı, kalitesi ve güvenilirlik anlayışı ile projelerini devam ettirmektedir.
 
MİSYON / VİZYON
 
Misyonumuz
Dayanıklı, sağlam ve güvenilir yaşam alanları inşa etmektir.
 
Vizyonumuz
Projenin başından sonuna kadar aynı heyecan ve inançla inşaa edilerek şehre değer katan yapılara her gün bir yenisini katarak 38 yıllık Taşyakan tecrübesini yeni başarılarla geleceğe taşımaktır.
 
BAŞKANIN MESAJI
 
Geleceğe kalıcı eserler bırakan Taşyakan İnşaat olarak sektöre katkıda bulunmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 40 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz tecrübe, bilgi birikimi ve çalışma anlayışımızla aslında güven inşa ediyoruz.
 
Ülkemizin büyük acılar yaşadığı 17 Ağustos depreminde hiçbir binamızın zarar görmemiş olması övünç kaynağımız oldu. Bu yüzden biz önce kendimize, sonra hayallerinizi gerçekleştirdiğimiz konutlarımıza güveniyoruz. Güvenilir yaşam alanlarında doğayı tahrip etmeden inşa anlayışını ilke edindiğimiz bir Bursa hayal ediyoruz. Hayallerimizi paylaşan dostlarımıza sevgilerimle.
 
Ahmet Taşyakan

Tel: 444 8 016
Fax: 0544 232 2222
Email: bilgi@tasyakan.com.tr
Adres: Ertuğrul Mah. A.Taner Kışlalı Bulvarı Bursa / Nilüfer

Taşyakan inşaat Projeler Haritası

Taşyakan inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.