|   | 
Tatar Yapı

Tatar Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Tatar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Tatar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tatar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tatar Yapı Hakkında

Tatar Yapı Tarihçesi Hakkında

Tatar Yapı
, yeni çağın modern mimari yapılarını yeni nesil ihtiyaçlara cevap verecek şekilde çözümlemek ve sektöre Avrupa standartlarında yeni bir misyon kazandırmak için 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 

Tatar Yapı; Metar Grup markası ile 1984 yılından bu yana sektörde adından güvenle söz ettirmiş Emek Sitesi, Emek İş Merkezi 1/2/3 , Metar İş Merkezi, Kağıthane-Çınar Residence ve Kağıthane-Çınar Sadabad Konakları, Bağcılar-Çınar Olimpia Park Konutları 1. ve 2. etap proje çalışması, Erciyes Üniversitesi-Hülya / Mehmet TATAR Diş Hekimliği Fakültesi, Erciyes Üniversitesi- Gülşah / Mert TATAR ağız – Diş ve Çene Cerrahisi Hastanesi, Erciyes Üniversitesi- Gülşah / Mert TATAR Ağız – Diş ve Çene Cerrahisi Hastanesi ek hizmet binası ile kendi alanında farkındalık oluşturmuş, restorasyon çalışmalarını yürüttüğü Emirgan Konak, Tatlıcı Villa, Anadolu Hisarı Villaları ve Mehmet Tatar’ın Şeref Üyesi olduğu Abdullah Gül Üniversitesi Vakfı ile bulunduğu bölgeye değer katmış 30 yıllık birikim ve deneyimin eseridir. 

Bugün çağımızın gelişen ve değişen arz-talep dengesini yakından takip eden, yeni nesil beklentilerin hareket kabiliyetini yüksek hizmet kalitesi ile çözümleyen Tatar Yapı; deneyimleri ve birikimiyle Mehmet Tatar rehberliğinde, Tatar ailesinin 3. kuşak genç nesli Gülşah Tatar ve Mert Tatar tarafından kurulmuştur. 

*Tatar Yapı Residence Projeleri
Loft Up 7.60, Work Up 5.50

*Tatar Yapı Ofis Projeleri
Loft Up 7.60, Work Up 5.50

*Tatar Yapı İletişim Bilgileri

Adres: Şerifali Mah. Bayraktar Bulvarı No:57 Şerifali, Ümraniye / İSTANBUL

Telefon: 444 7594

E-Mail: ofis@tataryapi.com

www.tataryapi.com

 

Tel: 444 7594
Fax: 
Email: info@tataryapi.com
Adres: Şerifali mah. Bayraktar Bulvarı No:57 Şerifali İstanbul / Ümraniye 

Tatar Yapı Projeler Haritası

Tatar Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer