|   |  Tavukçuoğlu inşaat Firması
Tavukçuoğlu inşaat

Tavukçuoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 3

Tavukçuoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tavukçuoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tavukçuoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tavukçuoğlu inşaat Hakkında

Tavukçuoğlu Ailesinin ticari geçmişi 1900’lü yılların başlarına rastlamaktadır Ancak ilk resmi belgeler 1953 Rize Ticaret Odası kayıtlarında görülmektedir. O yıllarda Rize’de kurulmuş olan nalburiye ve inşaat malzemeleri firması ile sektöre giren Tavukçuoğlu ailesi Rize’de bir marka haline gelmiş, daha sonra 1975 senesinde Sedat-Neşat Tavukçuoğlu İnşaat San. Tic. Kolektif Şirketi adı altında İstanbul merkezli bir inşaat ortaklığı kurulmuştur. 

Geçen bunca zaman zarfında Sedat-Neşat Tavukçuoğlu İnşaat San. Tic. Kolektif Şirketi, lüks konut inşaatı konusunda ihtisaslaşmış ve günün şartlarına göre birbirinden kaliteli birçok süper lüks konut inşa ederek çalışmalarıyla örnek olmuştur. Firma sadece konut inşaatıyla sınırlı kalmayarak kendini çağın ihtiyaçları doğrultusunda sürekli bir gelişim süreci içinde tutmayı başarmıştır. Özellikle de Kadıköy’ün en merkezi yerlerinde zaman içinde referans noktaları haline gelmiş, en ileri teknolojinin ışığında, estetik ve lüks iş merkezleri yapmıştır.

Tel: 0216 467 8461
Fax: 0216 467 8465 
Email: info@st-insaat.com
Adres: Bağdat Cad. Sella Palas Apt. No:271/2 Caddebostan İstanbul / Kadiköy

Tavukçuoğlu inşaat Projeler Haritası

Tavukçuoğlu inşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.