|   | 
TAYA İnşaat

TAYA İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

TAYA İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, TAYA İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve TAYA İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

TAYA İnşaat Hakkında

TAYA İnşaat Alanyanın en deneyimli ve önde gelen İnşaat şirketlerin birisidir. Amacımız müşterilemizin güvenlik, kalite, işlevsellik ve estetik konularındaki beklentilerinden fazlasını sunan Konutlar ve İş Alanları inşaa etmektir.
 
Tüm projelerimizde birinci sınıf kalitede inşaat malzemesi kullanmaktayız ve sıkı bir kalite kontrol prosedüründen geçirmekteyiz. Çalışmalarımızda ülkemizin doğal güzelliklerini de korumak için üstün gayret içerisindeyiz. Gönül rahatlığınız için şantiyelerimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve internet üzerinden izleyebilirsiniz.
 
TAYA İnşaat olarak mükemmellikten ödün vermemek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve gelecek nesillerinde çıkarlarını korumak için herzaman yenilikçi ve istikrarlı olmaya çaba sarfediyoruz. Her geçen yılda proaktif yaklaşımımız ve sunduğumuz hizmetler sayesinde müsterilerimizle birlikte büyümekteyiz.

Tel: 0242 515 1501
Fax: 0242 515 1501
Email: info@tayainsaat.com
Adres: Saraybeleni Mah. Tugayoğlu Cad. Al-Con Resort D/1 07400 Antalya / Alanya 

TAYA İnşaat Projeler Haritası

TAYA İnşaat Projeleri

TAYA İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer