|   |  Teget Yapı Firması
Teget Yapı

Teget Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 12 Haziran 1992

  • Proje Sayısı : 2

Teget Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Teget Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Teget Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Teget Yapı Hakkında

 

 

HakkımızdaFirmamız 1992 yılından beri projeler ve inşaatlar yapmaktadır. Büyük çoğunluğu Ankara’da olmak üzere yüzlerce Mimari ve Betonarme Projeye imza atmış olmanın onuru ile onlarca inşaatı tamamlamış,   mimari proje ve inşaat işine devam etmektedir. Genel olarak uzmanlık alanı konut inşaatı olmakla birlikte think tank olarak bilinen düşünce kuruluşlarına inşaatlar üretilmiştir. Okul ve cami alanlarında da proje, inşaat yapımı ve mesleki denetim katkılarımızla hizmet etmekteyiz.

Tarihçe

12 Haziran 1992 yılında 2 İnşaat Mühendisi, 1 Mimar ve 1 Yatırımcı ile Step De İnşaat Prj.Tic. ve San.Ltd.Şti. adı altında kurulmuştur. Kuruluş amacı inşaat yapımıyla birlikte Mimari ve Betonarme projeler üretmek olan şirketimizin yatırımcı ortağın ayrılmasıyla yeni bir şirket kurma ihtiyacı doğmuştur. 1993 yılında Tandem İnş.Prj.San. ve Tic. Ltd.Şti. kurularak proje ve taahhüt işleri bu firmada faaliyete başlamıştır. Çoğunluğu Ankara’da olmak üzere onlarca yapı ve yüzlerce mimari ve betonarme proje üretilmiştir. 2004 Mayısında misyonu sadece inşaat olan Teget Yapı San.Ltd.Şti. kurularak iki firma ile hizmetlerimizi sunmak kararı alınmıştır. Ayrıca Teget Yapı 2013 yılı itibari ile NP Yapı Malzemeleri limited şirketi ve Çokçapan Grup ile birlikte ortak projelere de imza atmak kararı almıştır. Bu bağlamda Teget Yapı Şirketler Grubu içeriğine dönüşmüş ve bünyesinde Tandem İnşaat, NP Yapı ve Çokçapan Grup Firmalarını barındırarak yeni yapılar ve projeler üretilmektedir.

Misyon & Vizyon

 

 

 

 

Misyonumuz

 

 

Yapı ve Proje alanındaki eğitim, bilgi ve birikimlerimizi uygulamalara yansıtarak günün gelişen teknolojik şartlarında güven veren, çözüm getiren, kullanıcılarda memnuniyet oluşturan kaliteli hizmet sunmaktır.
 
Vizyonumuz
Kaliteli ve huzurlu bir yaşam biçimi oluşumuna katkı sağlamak bağlamında ürettiklerimizle insana, çevreye saygılı eserler üreterek yapı sektörü içerisinde aranılan ve saygın bir firma olarak konumlanmaktır.

Tel: 0312 222 1313
Fax: 0312 222 1331
Email: info@tegetyapi.com
Adres: Meriç Sokak 25/5 Beştepe Ankara / Yenimahalle

Teget Yapı Projeler Haritası

Teget Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.