|   |  Tek Merve İnşaat Firması
Tek Merve İnşaat

Tek Merve İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Tek Merve İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tek Merve İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tek Merve İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tek Merve İnşaat Hakkında

FIRMAMIZ HAKKINDA

2005 yılından buyana Müteahhitlik ve inşaat yönetimi konularında hizmet veren şirketimiz TEK MERVE İNŞAAT ; kurulduğu günden bu yana malzeme kalitesi güvenirlilik dürüstlük ve hizmet değerlerine bağlılığını esas almıştır.

Saygın ve güvenilir bir şirket olmayı hedeflediğimiz bu yolda , tamamladığımız projelerimizle Kaliteyi örnek alarak bu hedeflerimizi desteklemekteyiz. Böylelikle kazandığımız itibar , deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz.

Planladığımız ve bundan sonra planlayacağımız projelerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını azami ölçüde karşılayan konut alışveriş eğlence ve iş merkezleri projeleri ile geliştirmek ve inşa etmek oldu ve  olacaktır.

Çalışanlarımızla olan planlarımızda ise , daima ödüllendirici  tatmin edici ve guvenli bir iş ortamı oluşturarak onların aramızda kalmasını sağlamak oldu...

Telefon: 0216 523 4184
Gsm: 0532 682 9959
Fax: 0216 523 4284
Email: hasantek@tekmerveinsaat.com.tr
Adres: Yamanevler Mahallesi. Recepağa Sokak No:1-3 D:7 Ümraniye/ istanbul

Tek Merve İnşaat Projeler Haritası

Tek Merve İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.