|   | 
Tekiş Yapı Çorlu

Tekiş Yapı Çorlu

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Tekiş Yapı Çorlu, konut, ofis ve residence projeleri, Tekiş Yapı Çorlu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tekiş Yapı Çorlu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tekiş Yapı Çorlu Hakkında

Değer katan yapılar inşaa eder...

 

Yapı sektörüne bir birinden değerli projeler kazandıran grubumuz, Nova City ile Çorlu’da modern yaşamın kapılarını aralayacak yepyeni bir projeye imza atıyor. Konusunda uzman mimar ve mühendislerden oluşan deneyimli kadrosuyla hizmet veren grubumuz, Delta İnşaat ile İstanbul yapı sektördeki saygın konumunu yatırım değeri yüksek projelerle devam ettiyor. Yapılarında ileri teknoloji kullanan grubumuz özgün projeler üreterek yatırımcısına her zaman kazandırmayı ilke ediniyor.

 

20 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Tekiş Yapı, mühendis ve mimar kökenli iki ailenin işbirliği neticesinde kurulmuş, tamamını bünyesinde istihdam ettiği geniş ve uzman kadrosu ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olarak,değişme hızlı uyum sağlayıp başarılarını uzun vadeye taşımak hedefindedir. Sürekli kendini yenileyen ve büyüyen, yapısal inşaat, ince inşaat,çevre düzenleme ve peyzaj alanlarında hizmet vermektedir. Tekiş Yapı’nın farklılığı, hizmet taleplerine proje ölçeği ayırt etmeksizin yapıcı ve sonuca dönük yaklaşımı ve buna imkan sağlayan esnek yapısıdır. Şartlar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet politikasıyla güven adresi olmaya devam etmektedir.

 

Büyüme ve gelişmeyi sürekli kılmak, sektörde ön sıralarda yer almak. Elde ettiğimiz bilgi ve deneyimi, güç birlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek ülkenin ihtiyacı olan yaşam alanlarını oluşturmak. Kente kimlik kazandıran ve  yaşam alanları inşa etmek amacıyla projelerimiz, tüm süreçlerde önce insan ilkesiyle yaşam konforunu ön planda tutarak müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla yönetilmektedir. Kaliteden asla ödün vermeden çağdaş, optimum maliyetli çözüm anlayışıyla, projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek; sektöre farklı bir boyut getirerek,genç ve dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmaktadır.

 

Projelerimiz

 

Nova City (Çorlu), Hukukçular Towers (İstanbul), Kuriş Kule (İstanbul), Nova Evleri (Çorlu), Nova Center (Çorlu)

Tel: 444 5 203

Fax: 0282 654 3551

Email: info@novacity.com.tr

Adres: Esentepe Mah. Çamlıbel Cad. No: 22 Tekirdağ / Çorlu

Tekiş Yapı Çorlu Projeler Haritası

Tekiş Yapı Çorlu Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer