|   |  Tek-İş Yapı Firması
Tek-İş Yapı

Tek-İş Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 0

Tek-İş Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Tek-İş Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tek-İş Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tek-İş Yapı Hakkında

Hakkımızda

 

Üstlendiği her projede dünya standartlarına uygun olarak ve son teknoloji ile çalışmaya özen gösteren Tekiş Yapı, yakın gelecekte hayata geçireceği yeni projeler ile her geçen gün büyüyerek inşaat sektörüne yön veren firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

 

Sektörde kalıcı olma hedefi kuruluşumuzun değişmeyen amacıdır. Bu nedenle de projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve destek devam eder.

 

2010’ da sektöre giriş yapan ve gerçekleştirdiği nitelikli projelerle istikrarlı büyüme ivmesini büyük adımlarla sürdürmektedir.

Misyon

 

Misyonumuz, sektördeki dinamik ve interaktif çalışma anlayışıyla gelecek nesillere kalıcı ve sürdürülebilir yaşam alanları bırakmaktır. Bu nedenle de projelerimizde konfor, estetik ve teknoloji beraber yürütülen ayrılmaz bölümlerdir. Bugüne kadar bu bakış açısıyla bitirilmiş birçok projemiz mevcut olup, sadece konut satışı değil sonrasında da müşteri memnuniyeti sürekli dikkate alınır, gerekli hizmet ve destek devam eder. 

 

Vizyon

 

Vizyonumuz, tüm projelerimizde konut kalitesi ve çevresel hassasiyetleri göz önüne alarak çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır. Bu yolda tüm çalışanları ve paydaşlarıyla ekonomik, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Tel: 0212 486 2638

Fax: 0212 486 2639

Email: info@tekis.com.tr

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İsteks Sanayi Sitesi B5 Blok No:12 İstanbul / Başakşehir

Tek-İş Yapı Projeler Haritası

Tek-İş Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.