|   |  Tekiz Yapı Firması
Tekiz Yapı

Tekiz Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 2

Tekiz Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Tekiz Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tekiz Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tekiz Yapı Hakkında

TekizYapı, 1980’li yıllardan bu yana, inşaat sektörünün yanında, farklı ticari sektörler ve çatılar altında da uzmanlaşan Mustafa Koçak ve Yavuz Polatoğlu’nun inşaat sektöründe markalı projelerdeki çıtayı yükseltmek ve yüksek kalitede yaşanabilir alanlar oluşturmak amacıyla bir araya gelmesi sonucu kuruldu. Belirledikleri bu amaçlarının kesin kanıtı ise, bugüne kadar sundukları projelerin, her zaman şirket adı ya da isimlerin önünde koşmasıdır.
 
Yavuz Polatoğlu'nun TekizYapı'dan önce imza atmış olduğu projeler; Yeshill, Lifeİs'tanbul Gündoğusu, Lifeİs'tanbul Günbatısı,  Karma Evler ve İz Evler gibi...
 
TekizYapı, oluşturduğu profesyonel ve alanında uzman ekibinin yanında, sadece kendini kanıtlamış ve bunun da ötesinde TekizYapı ile aynı değerleri taşıyan saygın mimarlar ile çalışır.
 
Mimarideki tüm trendleri takip etmenin ötesinde, yaşadığımız coğrafyanın kültürü ve hassasiyetlerini göz önüne alan ekip her projeye başlamadan önce kendilerine şu kilit soruyu sorar:
 
''Biz de burada yaşamak ister miydik?'' Ve cevabı kesin bir ''evet'' olan projelere imza atar.

Tel: 0212 322 3836
Fax: 0212 322 2534
Email: info@tekizyapi.com.tr
Adres: Göktürk Mahallesi. Camii Sokak No: 7/A Kat: 1 İstanbul / Eyüp

Tekiz Yapı Projeler Haritası

Tekiz Yapı Projeleri

Tekiz Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.