|   |  Tekmen Yapı Firması
Tekmen Yapı

Tekmen Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Tekmen Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Tekmen Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tekmen Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tekmen Yapı Hakkında

Yapı ve ahşap sektöründeki 24 yıllık deneyimimizle,yüksek kalite, estetik ve profesyonelliğimizi bir araya getirerek, zamanında teslimat, güvenilirlik ve sınırsız müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Bu çerçevede, ev ve toplu konut inşaatlarının modüler mutfak, kapı, banyo, TV ünitesi, sabit ankastre ve dolap imalatını her biri kendi alanında uzmanlaşmış büyük bir ekiple, bilgisayar ortamında 3 boyutlu ve renkli olarak hazırlanan projeler doğrultusunda, üretim ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Karaca Yapı olarak, 1998 yılında ithal mutfakta, Avrupa'nın en çok tercih edilen mutfak üreticisi olan Nobilia Dia Kuche firmasının Türkiye genel distribütörlüğünü üstlendik. Bununla birlikte Eczacıbaşı yapı ürünleri başta olmak üzere Türk Demirdöküm, Ege Yıldız, Haymak, Baymak ve daha birçok firmanın satış temsilciliğiyle yapı sektöründeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırdık.

Danışmanlıktan projelendirmeye, teslimattan montaja her adımda yanınızda olan profesyonel kadrosuyla 6000 metrekare kapalı alana sahip üretim tesisimizde son teknoloji makine parkuruyla hatasız üretim yaparak, zamanında teslimat garantisiyle toplam kalite anlayışını gerçekleştirmektedir.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yurt içi ve yurt dışı taahhüt işlerinizde bize olan güveninize layık olmaya çalıştık. Çözüm ortağınız olarak sizlerle yeni projelerde çalışmak dileğiyle.

Tel: 0212 422 1522
Fax: 
Email: info@tekmenyapi.com.tr
Adres: Tarakçı Caddesi No: 10 Zekeriyaköy İstanbul / Sarıyer

Tekmen Yapı Projeler Haritası

Tekmen Yapı Projeleri

Tekmen Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.