|   |  Teknik Yapı Firması
Teknik Yapı

Teknik Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 27

Teknik Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Teknik Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Teknik Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Teknik Yapı Hakkında

*Teknik Yapı Tarihçesi 

Nazmi Durbakayım’ın 1974 yılında genç bir mühendis olarak inşaat dünyasına tek başına attığı adım, aynı zamanda bugünkü TEKNİK YAPI’nın başlangıcı idi. Teknik Yapı, Nazmi Durbakayım liderliğinde bütün takım arkadaşlarıyla ilk günkü heyecan ve hırsla, birlikteliğin ve aklı kullanmanın avantajı ile yoluna devam ediyor.

Bugüne kadar inşaat sektörünün muhtelif branşlarında altı milyon metrekarenin üzerinde imalat yapıldı. İleri teknolojileri takip eden Teknik Yapı, üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileri ile işbirliği sayesinde sektöründe farklı bir konuma geldi.

Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz, yapmış olduğumuz gerek sanayi yapılarında, gerekse konut inşaatlarında farklılığımızı ortaya çıkarmıştır. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız TEKNİK YAPI’yı bu günlere taşımıştır.


*Teknik Yapı Konut Projeleri
Metropark, Evora Park, Suadiye Sahil, Evora Denizli

*Teknik Yapı Residence Projeleri
Concord istanbul, Deluxia Suites, Deluxia Palace, Upcity Flats, Evora istanbul, Dilman Towers, Uprise Elite, Deluxia Dragos, Uptwins Deluxe Residence

*Teknik Yapı Ofis Projeleri
Evora Denizli

Tel: 0216 688 7878
Fax: 0216 688 7979
Email: info@teknikyapi.com
Adres: Barbaros Mah. Ihlamur Bulvarı. Uphill Court C5 Blok A Girişi No:10A Batı Ataşehir İstanbul

Teknik Yapı Projeler Haritası

Teknik Yapı Projeleri

Teknik Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.