|   | 
Teknoen Mühendislik İnşaat

Teknoen Mühendislik İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 2

Teknoen Mühendislik İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Teknoen Mühendislik İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Teknoen Mühendislik İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Teknoen Mühendislik İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Teknoen Mühendislik Ltd.Şti. ve Hasan Ufuk ÖZIŞIK firması 2000 yılından itibaren taahhüt ve konut inşaatı sektöründe faaliyet gösteren firmalardır.

İhtisas alanları alt yapı ve üst yapılarda özel projeler gerçekleştirmektir. Depreme tam dayanıklı fore kazık ve çakma kazık temelli binalar, yürüyen merdivenli alt ve üst geçitler, su basma problemleri olan alanlarda yağmur kanalı ve yağmur suyu pompa istasyonları bu projeler arasında öne çıkar. Yakın dönemde gerçekleştirilen başarılı projelerle İzmir Mavişehir, Çınarlı ve Halkapınar semtlerinde her yağmur sonrasında oluşan su baskınları önlenmiş, sorunlar giderilmiştir. Yine tarafımızdan gerçekleştilen fore kazıklı yol projeleri tamamlanmış ve hizmete açılmışlardır.

Projelerimizin başarılarından aldığımız güçle, vizyonumuzu daha ileriye taşımaya ve marka değer oluşturma yolundaki sağlam adımlarımıza devam ediyoruz.

Saygılarımızla,

 

Misyon & Vizyon
Misyon

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, hizmet ve üründe kaliteye önem veren, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmak. 

Vizyon

Kaliteyi yaşam biçimi olarak kabul eden, insana saygıyı temel alan bir yönetim anlayışına doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak katıp, üretimde farklılıklar yaratarak büyüyen ve gelişen Türkiye’nin en önemli değerleri arasında olmak.

İştirakler
Teknoen Mühendislik Ltd Şti. bir Hasan Ufuk Özışık şirket iştirakidir.

Tel: 0232 463 6851
Fax: 0232 463 2787
Email: bilgi@teknoen.com.tr
Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No: 98 / 6, Avcı Apt. Alsancak İzmir / Konak

Teknoen Mühendislik İnşaat Projeler Haritası

Teknoen Mühendislik İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer