|   |  Tellioğlu İmar İnşaat Firması
Tellioğlu İmar İnşaat

Tellioğlu İmar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 3

Tellioğlu İmar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tellioğlu İmar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tellioğlu İmar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tellioğlu İmar İnşaat Hakkında

BAŞKAN'IN MESAJI

TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ olarak bizler "Muammer ŞİŞMAN ve Murat TELLİOĞLU", inşaat sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. Yıllar önce atalarımızın şahıs firması olarak çalışmaya başladığı inşaat sektöründe, biz yeni nesiller hızlı, dinamik ve güncel gelişmelere hakim çalışmalarımızla 2015 yılından itibaren Şişmanoğlu Yapı ve Tellioğlu İnşaat güçlerini birleştirerek, TELLİOĞLU İMAR İNŞAAT Anonim Şirketi'ni kurduk. Dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmak en önemli kriterlerimizdir. Ekip arkadaşlarımız ile 1970'li yıllardan bu yana birçok projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
 
Bizler, bugün devam eden projelerimizle ilk günkü heyecanı yaşıyoruz. Küreselleşen dünyada her türlü yenilikçi yaklaşımlara açık, rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır. Çalışanlarımız ile istihdama katkımızın olmasından gurur duyuyoruz.
 
Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanma, kalite, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.
 
TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ olarak projelerimizdeki hedefimiz, insanlar için daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır. Özellikle konut alanında projelerimize yenilerini ekleyerek daha iyi hizmet ve yaşam konforunu müşterilerimize sunmaktır.
 
Çevre Teknolojilerine verdiğimiz önemle daha temiz, daha yeşil, daha iyi yaşam alanları üretiyoruz.
 
Bir projemizde sizi de görmek bizi mutlu edecektir. Kalbinize donunan sevgi olsun, yaşadığınız mekanlar sizlere huzur versin.
 
 
Murat TELLİOĞLU 
Jeofizik Mühendisi (İTÜ) 
Yönetim Kurulu Başkanı

TARİHÇE

Tellioğlu İnşaat olarak 1970'li yıllarda inşaat sektörüne giren atalarımız, İstanbul merkezli olarak binlerce metrekare konut, işyeri ve resmi kurum binaları inşa etmiştir. 2000'li yılların başında bizlere emanet ettiği bu çalışmaları bizler bugün, Anadolu yakasında yıllardır inşaat ve konut alanında birçok projeye imza atmış Şişmanoğlu Yapı ile birleşerek (2015) TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ'ni kurduk.
 
TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ, Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketlerinden bir olma yolunda çalışmalarını devam ettirmektedir.
 
Müşteri gereksinimleri ve "Sıfır Kaza" taahhüdü ile insan hayatını ve çevreyi korumaya odaklanmış başarıyla tamamlanmış kaliteli projeleri ile 1970’li yıllardan günümüze yaklaşık 300.000 m2 inşaat üretmiştir.

MİSYON VİZYON

MİSYONUMUZ:
 
Üstlendiği görevleri kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çalıştığımız ülkelerin ekonomilerine katkımızı sürekli olarak arttırmak; müşterileri tarafından katılımı istenilen bir şirket olmak; girişimlerinden makul bir kar marjı elde etmeyi sürdürmek; ve çalışanlarının parçası olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmak.
 
VİZYON VE DEĞERLER
 
TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ'de yurt içinde istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından belirlenir. Fakat bunların üzerinde, TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ olmanın ne demek olduğunu tanımlarlar.
 
Mükemmellik
 
Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.
 
Mühendislik tasarımından işletmeye almaya kadar, TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ tüm kalite yönetimi gereksinimlerine uyar. Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil edilir.
 
Yenilik
 
Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli araştırılır ve geliştirilir.
 
Hız
 
Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek için, mevcut teknolojileri geliştirme, her bir proje uygulama grubunun arzusudur.
 
Güvenlik
 
Güvenlik politikası TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ için hem bir hedef hem de bir başarıdır. TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ, ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde çalışan tüm personelini ve iş ortaklarını korumak için Çevre, Güvenlik ve Sağlık (ÇGS) politikasını sürekli olarak uygulamaktadır. Bu politika, iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı korumayı içerir.
 
Toplumun iyi bir üyesi olmak
 
Yurt içinde endüstriyel, ticari ve altyapı tesisleri için yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ'nın misyonu, çalıştığı yerlerdeki toplumlar ile sürekli iç içe olmak ve bu toplumlara katkısını sürekli arttırmaktır. Sosyal etki yönetimi, bir projenin planlanan ve planlanmayan sosyal sonuçlarını belirleme, izleme ve yönetme sürecini kapsar. Hedefi, daha sürdürülebilir ve adil bir ortam meydana getirmektir.
 
TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ Çalışanları;
 
TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ, tüm ofis ve şantiyelerinde, en yeni iş politikalarını ve güncel çalışma koşullarını benimser; çalışanlarının şirketin hedeflerini rahat, sağlıklı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlar. Sahip olduğu yüksek beceri sahibi personel ve işgücünün, en önemli rekabet avantajlarından biri olduğu, TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ’nın değişmez inancıdır. Bireylerin performansını geliştirmede eğitimin önemli bir unsur olduğunu ve aynı zamanda bu performansın, TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ ve müşterilerinin gurur duyabilecekleri başarılı projelere dönüşeceğini kabul eder.

ÇEVRE ve KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Çevre Politikası
 
TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ tüm inşaat faaliyetlerinden oluşacak çevre etkilerini belirleme, ortadan kaldırma veya asgariye indirme konusunda mevcut ve geçerli bilgiyi kullanarak çevreye karşı önleyici davranmayı taahhüt eder.
 
İş geliştirme safhasından başlamak üzere, teklif verme, mühendislik çalışmaları, mobilizasyon, inşaat / devreye alma ile devam eden ve demobilizasyon ile tamamlanan tüm faaliyetler çevre boyutları ve etkileri dikkate alınarak yerine getirilir.
 
TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ yönetimi, Çevre Yönetimi Sistemini kurmak ve uygulamak için gerekli tüm kaynakları sağlar, çalışanlarına sorumluluk ve yetki verir ve çevre bilincini geliştirir.
 
TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ, çalışanlarının çevre bilincini geliştirmek ve çevre ve doğal kaynakların verimli kullanımı konusuna sürekli bilgilendirmeyi hedefler. Bu hedefe ulaşmak için benimsediği çevre yönetimi felsefesi; sürekli iyileştirici, koruyucu ve düzeltici faaliyetlerin tüm çalışanlar için doğal bir davraniş şekli olduğu bir kültür oluşturmaktır.
 
Bu amaçla TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ;
 
Çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklerine ve ayrıca faaliyeti ile ilgili diğer çevre koruma gerekliliklerine uyar,
Doğal kaynakları verimli kullanır,
Verimli Atık Yönetimi ile atıkları kontrol altında tutarak çevreye olan etkilerini azaltır,
Acil durum risklerini azaltır,
Çalışanlarının çevre bilincini artırır.
Tüm çalışanlarımız TELLIOĞLU İMAR İNŞAAT AŞ Çevre Yönetim Sisteminin kurulması, uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi konusunda destek ve yardımcı olmaktan sorumludurlar.

Tellioğlu İmar İnşaat Projeler Haritası

Tellioğlu İmar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.