|   |  Tellioğlu İnşaat Firması
Tellioğlu İnşaat

Tellioğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 0

Tellioğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tellioğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tellioğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tellioğlu İnşaat Hakkında

TELLİOĞLU İNŞAAT KURUMSAL


1980 yılından bugüne kadar başarılı projelere imza atan ve inşaat sektörünün tanınmış başarılı firmalarından biri olan Tellioğlu inşaat' ın sektörde üstlendiği projeler bulunmaktadır. Tellioğlu İnşaat, kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile kaliteli hizmet sunmayı prensip edinmiştir. 

 

Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim , verimlilik , müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.

 

Tellioğlu inşaat, müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz zamanında ve kaliteli üretim anlayışı ile başladığı anahtar teslimi inşaat uygulamalarında stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir. 

 

Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimini temel felsefe olarak benimseyen şirketimiz, uzmanlaşmış kadrosu ile kendi sahasındaki en yeni teknolojileri izleyerek ve yeni projeler üreterek bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. 

 

Estetik ve modern mimari tarzı ile güvenilir ve huzurlu projeler üretmeye; Hayallerinizi inşa etmeye devam ediyoruz. 

 

Misyonumuz 

Güvenli ve huzurlu yaşam alanları oluşturmak. 

 

Vizyonumuz 

Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla ,tercih edilen inşaat şirketleri arasında olmak.

Tel: 0216 481 1416

Fax: 

Email: mail@tellioglu.com

Adres: Atatürk Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi No:5 İstanbul / Ümraniye

Tellioğlu İnşaat Projeler Haritası

Tellioğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.