|   |  Tem Yapı Firması
Tem Yapı

Tem Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Tem Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Tem Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tem Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tem Yapı Hakkında

Hakkımızda

TEM Yapı, 2000 yılından bugüne kadar İstanbul`un çeşitli bölgelerinde yüzlerce daire, çok sayıda işyeri ve konut projesi, kültür merkezi inşaatını hayata geçirdi.

Kuruluşumuzun inşaat sektöründeki tecrübesi ile kalite ve güven anlayışı içerisinde kentsel gelişime uygun, modern ve estetik yönünden öncülük oluşturan projeler ortaya koyan TEM Yapı proje geliştirme faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmekte olup, günümüzde İstanbul’un farklı lokasyonlarında inşaat çalışmaları devam etmekte olan şantiyeleri bulunmaktadır.

Günümüz itibariyle kalite ve işçi sağlığı iş güvenliği ve bundan sonra da şirket kültürüne katacağı tüm diğer standartları yönetim ve üretim faaliyetlerinin odak noktasına koyan TEM Yapı bu anlamda da gelişimci bir anlayışa ve yapıya sahiptir.

 

Vizyon

Bugüne kadar sürdürdüğümüz profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, öncelikle kendi evlatlarımıza olmak üzere, gelecek nesillere büyüterek ve geliştirerek aktarmak, istihdam yaratarak ülkemize, sosyal sorumluluk alarak topluma ve insanlığa, yaşam kalitesini arttıracak projeler geliştirerek müşterilerimize ve çalışanlarımıza yarar sağlamak ve değer katmaktır.

 

Misyon

TEM YAPI’nın misyonu, insanların yaşamlarına değer katan estetik, konforlu ve sağlam temelli projeler inşa etmektir.

 

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti
Güvenilirlik
Sürekli Gelişim
Dürüstlük ve Şeffaflık
Değer Yaratmak

Telefon: 0212 216 8787
Faks: 0212 216 9341
Email: info@temyapi.com
Adres: Fulya Mah. Vefa Deresi Sk. Gayrettepe İş Merkezi A Blok No:3/4 34387 İstanbul / Türkiye

Tem Yapı Projeler Haritası

Tem Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.