|   |   | 

Tema İstanbul Projesinde Çifte Bayram

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük projesi Tema İstanbul, hayata geçirdiği birçok ‘ilk’ ve ‘en’lerin yanı sıra sektörüne referans olduğu yapım hızı ve kalitesi, istikrarlı ve sıra dışı satış başarısı ile kırdığı rekorlara, konut teslimatlarında bir yenisini daha ekledi.

Tema İstanbul Projesinde Çifte Bayram

Toplam 3 bin 531 konut

Toplam 3.531 konutun, kaliteden taviz vermeden tek seferde ve 24 ay gibi kısa bir sürede tamamlamayarak rekor kıran Tema İSTANBUL’da, tatil, sezon dinlemeden aylık ortalama 100 konutun üzerinde gerçekleştirdiği satış grafiği ile de sıra dışı bir başarıya daha imza atıyor. Teslimatın yaklaşmasıyla birlikte günlük ortalama konut satışını 5’in de üzerine taşıyan Tema İSTANBUL, konut teslimatlarında da sektöründe görülmemiş bir rekora imza atıyor. Türkiye’nin mega projesi Tema İSTANBUL’da 6 Temmuz’da başlayan konut teslimatları belirli bir plan dahilinde olağanüstü bir hızda gerçekleştiriliyor. Günde ortalama 90–100 adet konutun sahiplerine teslim edildiği Tema İSTANBUL’da bugüne kadar toplam 1.450 aile, yeni evlerinin anahtarlarını aldılar.
2 bin 900'ü satıldı

Tema İSTANBUL’da, Ramazan Bayramı’nda da sürdürüldü. Türkiye’nin sembol projesinde, Ramazan Bayramı’nın ikinci ve üçüncü gününde de konut sahiplerini Tema İSTANBUL’daki yeni yaşam kültürü ile tanıştırmaya devam ettiler. Renkli görüntülere sahne olan teslimatlar sırasında konut sahipleri, Tema İSTANBUL’da hem yeni komşuları ile Ramazan Bayramı’nı kutladılar, hem de hayallerini süsleyen evlerine kavuşma sevinci yaşadılar. Toplam 3.531 konuttan yaklaşık 2.900’ünün satıldığı Tema İSTANBUL’da Ramazan Bayramı’nda da günde ortalama 90 adet olarak gerçekleştirilen teslimatlar, 31 Temmuz’a kadar devam edecek.

“Bizlere büyük bir gurur veriyor”

Tema İSTANBUL konutlarında teslimatların belirli bir plan dahilinde gerçekleştirildiğini belirten Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan, “Yapım hızı ve kalitesi, istikrarlı satış grafiği ile rekorlar kıran, sektörüne referans olan Tema İSTANBUL, şimdi de teslimatta ortaya koyduğu sıra dışı performansla benzersiz bir başarıya daha imza atıyor. Ev sahipleri büyük bir heyecanla, eşsiz özelikleri ile Tema İSTANBUL konutlarında kendilerini bekleyen yeni ve benzersiz yaşam olanaklarına biran önce kavuşmak istiyorlar. Teslim edilecek konut adeti de yaklaşık 2.900 gibi devasa bir rakam olunca, teslimatları hazırladığımız plan dahilinde, belirli bir takvim ve disiplin içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bugünlere gelmek için birçok rekora imza attık, çok yoğun bir mesai yürütüyoruz. Ancak anahtarlarını teslim alan konut sahiplerinin yüzlerindeki gülümseme, duydukları mutluluk, tüm bu yorgunluğumuzu yok ediyor, bizlere büyük bir gurur veriyor” şeklinde konuştu.  

Teslimat öncesinde miting gibi “Tema İSTANBUL’da Yaşam Başlıyor” kokteyli

Her biri alanlarında güçlü ve güvenilir markalardan oluşan MESA, ARTAŞ-AVRUPA KONUTLARI, ÖZTAŞ, KANTUR-AKDAŞ Ortak Girişim Grubu’nun imza attığı Tema İSTANBUL’da başlayacak yeni ve ayrıcalıklı yaşam, teslimatlar öncesinde gerçekleştirilen “Tema İSTANBUL’da Yaşam Başlıyor” kokteyli ile kutlanmıştı. Tema İSTANBUL’un eşsiz atmosferinde sosyal tesiste gerçekleşen geceye, konut sahipleri ve ailelerinden oluşan yaklaşık 5.000 kişilik dev katılımla gerçekleşmişti. 30 Mayıs’ta gerçekleştirilen dev buluşmada, Tema İSTANBUL’da vaat edilen yepyeni yaşam kültürü ve müstakbel komşuları ile tanışan konut sahipleri, gönüllerince eğlenme fırsatı da yakaladılar.

Tema İSTANBUL üst yönetiminin; MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, ARTAŞ-AVRUPA KONUTLARI Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, KANTUR-AKDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur ve Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan’ın hazır bulunduğu dev buluşmaya, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ile Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya da katılmıştı. Jale ve Berkay Özideş solistliğindeki Kürşat Başar ve Orkestrası’nın zengin repertuvarı ve başarılı sahne performansları ile adeta bir müzik festivaline dönüşen gece, Ritim Grubu’nun hareketli gösterisi ve diğer etkinliklerle renklenerek, konut sahiplerinin gönüllerince eğlendiği bir şölen havasında geçmişti.

Tema İSTANBUL konutları, yepyeni bir yaşam kültürü sunuyor

Mega karma proje Tema İSTANBUL’un ilk etabı olan Konut Bölgesi, bölgenin en seçkin konumunda yer alan yaklaşık 334 bin metrekarelik ayrıcalıklı çok özel bir alanda yükseliyor. Tema İSTANBUL Konut Bölgesi’nde, 3–12 kat ile 18–30 kat arasında değişen alçak ve yüksek bloklarda yer alan toplam 3.531 konuttan yaklaşık %85’i satıldı. Tema İSTANBUL konu bölgesinde, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan farklı büyüklüklerde ve 70’in üzerinde tipteki zengin daire seçenekleri ile ailelerin tüm ihtiyaçları karşılanıyor. Temmuz ayı itibari ile yaklaşık 12 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Tema İSTANBUL konutları, benzersiz özellikleri ve eşsiz olanaklarıyla sakinlerine yepyeni bir yaşam kültürü sunuyor.

Mega projede zengin sosyal tesis olanakları, devasa yeşil alan

Sosyal tesisin 3 bin metrekarelik bölümü kapalı olmak üzere geniş bir alana yayıldığı Tema İSTANBUL’da; beş açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness center, kapalı ve açık spor ve aktivite alanları, çok amaçlı spor sahası ve Tenis kortları ile sosyal olanaklar da en üst seviyede yer alıyor. 285 bin metrekarenin üzerine devasa bir peyzaj ve doğal yeşil alana sahip olan Tema İSTANBUL konut bölgesinde, araç ulaşımları site dış çevresine ve yeraltına alınarak, iç bölge tamamen trafikten arındırılmış durumda. Tema İSTANBUL’da yaklaşık 6.400 araçlık kapalı, 800 araçlık açık otopark da bulunuyor. 

Uluslararası nitelikte çağdaş eğitim kampüsü ile TED Atakent Koleji’ne ev sahipliği yapan Tema İSTANBUL’da, Bilfen Anaokulu da bulunuyor. 

Emlak Haberleri

Tema istanbul Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Kartal Wings'te Seyir Terası Keyfi
  Kartal Wings'te Seyir Terası Keyfi

  Kartal’ın iddialı projeleri arasında yer alan Kartal Wings’de çatı katları bütünüyle seyir terasları olarak tasarlandı. Kapanmaz deniz manzarasına bakan Kartal Wings’in seyir terasları, Adalar ve Marmara Denizi’ne hakim konumda bulunuyor.

 • Antalya'da Mayıs Ayında Konut Satışı Yüzde 5 Arttı
  Antalya'da Mayıs Ayında Konut Satışı Yüzde 5 Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Mayıs 2017 dönemine ait konut satış istatistiklerine göre konut satışı Antalya ve ilçelerinde geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 5 oranında artarak 5 bin 243 konut satıldı.

 • Kepez’de 61 Bin Konuta Doğalgaz
  Kepez’de 61 Bin Konuta Doğalgaz

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yatırımcı firma işbirliği ile 15 mahallede 61 bin 301 konuta doğalgaz getirdiklerini söyledi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer