|   |  Temel İnşaat Kavacık Firması
 Temel İnşaat Kavacık

Temel İnşaat Kavacık

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 1

Temel İnşaat Kavacık, konut, ofis ve residence projeleri, Temel İnşaat Kavacık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Temel İnşaat Kavacık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Temel İnşaat Kavacık Hakkında

Hakkımızda

MİSYON VE VİZYON
 
Vizyonumuz,

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede yaşam mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak. Türkiye'nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve en önemli yapı ustası olmak.

Misyonumuz,

Güven, istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı olarak, her kademedeki profesyonel ekibimiz ile birlikte ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirdiğimiz yüksek prestijli projeler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Karşılıklı memnuniyetin çalışanlarımız ve grubumuzun arasında tesis edilmesi, sivil toplumun bizi sorumluluk sahibi ve muhatap görmesidir.

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.
Öncelikle sosyal,sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.
Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKASI
 
Kalite, Müşteri isteklerinin tatmini performansının iyileştirilmesi ve maliyetlerin düşürülmesi amacıyla kullanılan stratejik bir araç olarak tanımlanmaktadır. Temel inşaat, ülkemizin doğal afetlere olan duyarlılığını ve müşteri memnuniyetini göz önüne alarak organizasyon yapısını ve tüm faaliyetlerini üretim projesi içerisinde tanımlayarak dökümante etmiş ve ilk günden itibaren korumakta olduğu kalite sistemini Türk Standart Enstitüsü tarafından tanımlanmış olan TS-EN ISO 9001 
mideline uyarlanmıştır.

Temel İnşaat, Kalite Güvence Sisteminin kuruluş aşmasından öncelikle şirket kuruluş ve varoluş amacını belirlemiştir. kalite sistemi içerisinde ISO 9001 standardı tarafından belirlenmiş 22 ayrı prosedürü faaliyetleri kapsamında uygulama speklerini tanımlamış olan Temel İnşaat prosedürleri destekleyen talimatlarla ilgili çalışmalarını yenileme ve sürekli revizyonlar ile sürdürmektedir.

Temel İnşaat olarak, benimsenmiş olduğumuz sürdürülebilir kalkınma stratejisi kapsamında, Çevresel ve İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız;

Ürettiğimiz hizmetler sırasında ekolojik dengeyi korumak ve olumsuz etkileri en aza indirmek, çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenebilecek diğer insanların sağlığını, can ve mal güvenliğini korumak için gerekli her türlü önlemleri almak,

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilincinin tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesi ve bir yaşam felsefesi haline gelmesi için gerekli tüm eğitim, duyuru ve bilinçlendirme faaliyetlerini yürütmek,

Faaliyetlerimiz sırasında doğal kaynak kullanımı ve atık üretiminin azalması, hava, toprak ve suyun sürekli izlenmesi ve korunması için gerekli çalışmaları yapmak

Faaliyetlerimiz sırasında iş sağlığı ve güvenliği ile tehlikeleri izlemek ve bunları en aza indirmek için çalışmak,

İşlerimizi yaparken çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm kanun ve yönetmeliklere uymak, çevre ve iş sağlığı ve güzenliği performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket etmek,

Verdiğimiz hizmetlerin çevre ve iş sağlığı ve güvenliği etkilerini kamuoyuna duyurmaktadır.

Son olarak kalite ve organizasyon yapısını tanımlayan el kitaplarını hazırlamış olan Temel İnşaat bu şekilde kalitenin sürekliliğini her alanda temin etmiş bulunmaktadır.
Temel İnşaat İSO 9001 Belgesi İSO 14001 Belgesi ve İSO 18001 Belgelerinide alarak Kalite Güvence sistemine olan hassasiyetini sürdürmektedir.

TEMEL İNŞAAT DÜNDEN BUGÜNE
 
Temel İnşaat 1983 yılında Temel Akdaoğlu tarafından çeşitli mühendislik ve mütahitlik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşunu izleyen ilk yıllarda toplu konut projeleri, Fabrika montajları ve çelik yapılar üzerinden yoğunlaşan faaliyetlerini, 1990'dan sonra iş hacmindeki hızlı artışla birlikte, Türkiye'nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarının toplu konut siteleri, baraj, alt yapı,otoyollar ve yollar, boru hatları, arıtma tesisleri, spor kompleksleri, kültür merkezleri ve anahtar teslim fabrika işlerini zamanından önce üstün kalite ile tamamlamış ve artan bir yoğunlukla yeni işlerin yapılmasını üstlenmiştir.

Artık bugün inşaat sektöründe, Temel İnşaat standart ve kalitesinden söz edilmektedir. Tüm taahhütlerini, çoğu kez zamanından önce, iş sahibi kuruluşlarla tam bir uyum içinde bitiren TEMEL İnşaat, kaliteyi öncelik olarak belirlemiştir.

Her branşta seçkin uzmanlardan kurulu danışmanları, 30'u aşkın mühendis, teknisyen ve idari yönetimdeki kadrosuyla, çağdaş teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, ekipman ve makine parkını bu gelişimlere paralel olarak artmıştır. Yaklaşık 500 kişiye istihtam olanağı sağlayarak, her geçen gün büyüyen makine parkı ve artan sermayesi ile ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

21. yüzyılda kurumsal yapılanmasını uzman kadrolarla daha da güçlendirmiş, geniş bir sektörel yelpazede stratejik iç ve dış ortaklarıyla sinerji oluşturmayı bastırmış, teknolojinin ve modern yönetimin bütün imkanlardan yararlanabilen ve en önemlisi ülkemiz ile büyüyen, global bir TEMEL İnşaat hedefliyoruz.

Telefon: 0216 537 8484
Fax: 0216 537 8487
Email: info@temelinsaat.com.tr
Adres: Yurtsever Cad. Temel Plaza No:23 34810 Kavacık

Temel İnşaat Kavacık Projeler Haritası

Temel İnşaat Kavacık Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.