|   | 
Temel inşaat

Temel inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1971

  • Proje Sayısı : 4

Temel inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Temel inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Temel inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Temel inşaat Hakkında

Kurulduğu 1971 yılından bugüne kadar güven ve estetik değerlere önem vererek, dönemin modern çizgilerini inşaatlarına taşıyarak projelerini gerçekleştiren firma konut, iş merkezi ve fabrika yapımı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Bünyesinde bulunan Temelsan Yapı Sanayi ve Asiltem Yapı Turizm Şirketleriyle kurumsal kimlik kazanan firma önemli projelere imza atmış, yeni yaşam alanları oluşturarak sektöründe tercih sebebi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana insan hayatının önemini, ön planda tutarak hareket etmiş ayrıca izlediği müşteri memnuniyet odaklı politika şirketin sektördeki yerini sağlamlaştırmış, enerjisini, yeni yapılar inşa etme heyecanını daha da arttırmıştır.

Uygulamalarında malzeme, detay ve işcilik kalitesiyle ön plana çıkan firma sağlam alt yapı ve farklı mimari tasarımla yarattıkları ‘’butik konseptli yaşam’’ projelerini Gloria markası çatısı altında toplamış, diğer yandan yaşam merkezi haline gelen büyük ölçekli projelerine farklı markalarla temel inşaat imzası altında devam etmektedir.

Şirketimizin en büyük gayesi insan hayatının önemini ve estetiği gözeten yeni projelere imza atarak ülke kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Yarattığı farklı ve yenilikçi mimari ve iç mimari konseptleriyle markalaşan Temelsan;bünyesinde bulunan iç mimarlık ve uygulama ekibiyle kişiye özel hizmette vermektedir.Özel toplantılar sonrası müşteri isteklerinin belirlenmesi,planlama,proje çizimi,tüm resmi izinlerin alınması, tedarikçi firmalardan alınan özel indirimlerin müşteriye yansıtılması ve uygulaması Temelsan firmasının hizmeti altındadır. 

 

Tel: 0232 227 0727
Fax: 
Email: info@temelsan.com.tr
Adres: İnönü Caddesi No:77/D Üçyol İzmir / Konak

Temel inşaat Projeler Haritası

Temel inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer