|   |  Temeltaş inşaat Firması
Temeltaş inşaat

Temeltaş inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Temeltaş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Temeltaş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Temeltaş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Temeltaş inşaat Hakkında

1991 yılında sektöre adım atan Temeltaş İnş. Tic. Ve San. Ltd. Şti. yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği kaliteli ve örnek konut projeleri ile sektörde lider kuruluşlar arasında yerini alıyor. Temeltaş İnşaat insana, çevreye ve yaşam kalitesine önem veren başarılı projeleri ile geleceği şekillendirmeye devam ediyor. İnsanlara sahip oldukları en değerli şeyi, bir yuvayı eksiksiz ve kaliteli olarak teslim etmek misyonuyla yola çıkan Temeltaş İnşaat, doğanın değerini bilerek, kaliteyi inşa etmek üzere en modern teknolojileri kullanarak yeni projelerini gerçekleştirmeye devam etmektedir. 

 
İnsana verdiği değer ve doğaya duyduğu saygıyla Temeltaş İnşaat, yenilikçi vizyonuyla modern ve teknolojik yapılar inşa etmeyi ve insanın gereksinim duyacağı her şeyi bu yapılar içerisinde en kaliteli şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Tel: 0216 442 5961
Fax: 0216 442 4582
Email: info@temeltasinsaat.com
Adres: Altayçeşme Mah. Altayçeşme Konutları Öz sok. Begonya blok No: 12-B/4 Yüzevler İstanbul / Maltepe

Temeltaş inşaat Projeler Haritası

Temeltaş inşaat Projeleri

Temeltaş inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.