|   |   | 

Temizlikte Yeni Zirve: GROHE Spalet

Yeni Sensia® Arena klozet sistemi akıllı teknolojiler ile geliyor.

Temizlikte Yeni Zirve: GROHE Spalet

Günlük yaşamımızı,sabahın ilk anlarından gecenin geç saatlerine kadar her an bizimle olan akıllı teknoloji olmaksızın hayal etmek neredeyse imkansız. Son olarak, banyo gibi kişisel kullanım alanlarında dahi yaşam kalitemizi geliştiren yeni teknolojilerin kullanımına şahit olduk. GROHE’de, bu gelişimin en son halkasını “Akıllı Bakım” oluşturuyor: Üreticinin yeni GROHE Spalet ürün kategorisi, en mahrem anımızı dahi hem tazeleyici hem hoş bir deneyime dönüştürmek için akıllı teknolojilerden yararlanıyor. Bu gelişmiş klozet sistemleri, bir yanda Alman tasarım ve mühendisliği, diğer yanda ise Japon spa kültürü olmak üzere, her iki dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Kusursuz vücut bakımı ve en üst düzeyde hijyen ve kişisel konfor sunan Sensia® Arena, klozet sistemlerini temizlik ve sağlıkta yepyeni bir boyuta taşıyor.

Yıkamak mı ,yoksa silmek mi?

Hiçbir şey su kadar derinlemesine ve hassas bir temizlik sağlamaz. Kimse tuvalet kağıdı ile silme işleminden sonra kendini “temiz” hissetmez. Ellerimizi yıkamak veya duş almak söz konusu olduğunda, bugüne kadar normal karşıladığımız her şey artık tuvaleti kullanırken de gitgide daha fazla kabul görüyor. Sensia® Arena, hassas cildinizi kağıt veya kimyasalların sertliğine maruz bırakmadan temizleyip tazeliyor. Su ile temizlik ve sıcak hava ile hassas kurulamanın gücünden yararlanmaktan daha doğal ne olabilir? İşte yeni GROHE Spalet tam olarak bunu sunuyor.

Yeni Sensia® Arena sadece en üst düzeyde emizlik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda görsel duyulara da de hitap ediyor. Ünlü GROHE Design Studio’da şekillendirilen Sensia® Arena’nın ağırlığı yokmuş gibi görünen silüeti, her banyo dekoruna pürüzsüz şekilde karışıyor. Tasarım ve mühendislik süreci, sadece kullanıcı ihtiyaçları ve tamamen sezgisel bir kullanıcı ara yüzü yaratma kararlılığı ile şekillendirildi. Sonuç olarak , ortaya kullanıcıların kendilerini anında evde hissetmesini sağlayan şık bir banyo cihazı çıkıyor.

Tamamen kişiye özel bakım

Sensia® Arena, standartlaşma durarak , tamamen kişiselleştirmeye odaklanıyor. Akış gücünden akış konumuna, su sıcaklığından temizleme döngüsü süresine kadar her ozellik ayarlanabiliyor. Klozet, bünyesindeki ani ??? termostatik ?*su ısıtıcısı ile sınırsız miktarda sıcak su sağlayabiliyor. Akış tipi ve modu, kişisel tercihlerine uyacak şekilde seçilebiliyor. Her kullanıcı, standart duştan kadınlara özel duşa veya ikili duşa, titreşimli veya masajlı akışa kadar, kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak tazeleyici bir temizleme rutinini kişiselleştirebiliyor.

Sonuna kadar temiz ve güvenli

Sensia® Arena klozet sistemi, evin en temiz noktalarından biri olmak üzere tasarlandı. Klozetin biçiminden gelişmiş kaplamalara kadar her şey, son derece yüksek temizlik ve hijyen düzeylerini sağlamak üzere ayarlandı. Yeni GROHE AquaCeramic teknolojisi, seramik yüzey üzerinde kir ve kirecin yapışamayacağı pürüzsüz bir su emici tabaka yaratıyor. Ayrıca, gelişmiş GROHE HyperClean de, bakterilerin gelişimini yüzde 99 oranında önleyen, doğal anti-bakteriyel gümüş iyonlarını kullanıyor. Bu sayede, çok az bir çaba ile, seramik klozetin temiz ve mikropsuz kalması sağlanabiliyor. Bu yenilikçi teknolojinin etkinlik ve güvenilirliği, Antimikrobiyal Malzemeler için Sınai Teknoloji Derneği tarafından da onaylandı.

Temizlik üçe katlanıyor

Yeni Triple Vortex®sisteminin eşsiz yıkama etkisi, Sensia® Arena’nın en üst düzey hijyen saglamasında da önemli bir katkıda bulunuyor. Aynı anda üç farklı su çıkışından yıkama sağlayan bu sistem, geride hiçbir şey bırakmayan güçlü bir girdap yaratıyor. Kenarsız klozet, yıkama sırasında sıçramaya yol açmazken temizlemeyi de daha kolay hale getiriyor. Aynı zamanda, son derece etkin Triple Vortex® sistemi her damlayı en verimli şekilde kullanarak su tüketimini de azaltıyor.

Yeni klozet sisteminin her detayı, günlük kullanım sırasında hijyenik kalmasını sağlamak amacıyla gözden geçirildi. Akış kolları anti-bakteriyel malzemeden yapılmasının yanı sıra, her kullanım öncesi ve sonrasında otomatik olarak durulanıyor. Dahası, akış başlığının kolaylıkla değiştirilebilmesi yıllar boyunca kullanıldıktan sonra bile sürekli temiz ve güvenli kalmasını sağlıyor. Kullanılmadığında ise, akış kolları bir su çıkış muhafazasının arkasında kirlenmeye karşı korunuyor.

Banyoda kokuya yer yok

Daha fazla kişisel konfor için birçok kullanışlı özellik sağlanıyor. Yenilikçi koku giderme sistemi ise kötü kokuları dışarıda tutuyor. Klozetin iç kısmını saran hava kalkanı ile klozetin içinde tutulan hava ikinci bir hava çıkışı ile özel bir karbon filtre üzerinden klozetin dışına çıkarılıyor. Klozet yakınlarda birinin varlığını tespit ettiğinde,“akıllı” özellikler devreye girerek kişi yaklaşırken kapak açılıyor. Klozet kapağı, kullanım sonrasında kullanıcının dokunmasına gerek kalmaksızın otomatik olarak kapanıyor. Hatta geceleri dahi, kullanıcılar GROHE Spalet’e yumuşak gece ışığı ile yönlendiriliyorlar.

Toplam kontrolün lüksü – analog ve dijital

Akıllı kontrol teknolojisi, kullanıcılara tüm seçenek ve ayarların tam kontrolünü verebilmek için hayata geçirildi. Rahat erişim için duvara monte edilebilen uzaktan kumanda ünitesi, akış tipi, su basıncı ve sıcaklığın kişiselleştirilebilmesine imkan veriyor. Alternatif olarak, bu fonksiyonlar oturma yerinin yan paneli üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Sensia® Arena, dijital geleceğe de hazır. Akıllı telefon kullanıcıları, dünyanın her yerindeki tüm Sensia® Arena tuvaletlerinin tercih ettikleri bakım tipini otomatik olarak sağlayabilmesi için tercihlerini bireysel profillerine programlamalarına imkan veren GROHE Spalet uygulamasını indirebiliyorlar.

yeni GROHE Sensia® Arena Spalet: kişiye özel temizlik, üstün hijyen ve tam konfor ile akıllı bakım şimdi sizlerle.

Dekorasyon Haberleri

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Eviniz Kışa Yenilenerek Girsin!
  Eviniz Kışa Yenilenerek Girsin!

  2017 kışına damga vuracak moda renkler ortaya çıkmaya başladı. İşte evlerinizi havasını değiştirecek dekorasyon renkleri...

 • Minimalist Bir Evi Nasıl Yaratırsınız?
  Minimalist Bir Evi Nasıl Yaratırsınız?

  Hayatımızın hızı ve kargaşası giderek artarken, bir çoğumuz daha doğal ve minimalist yaşam tarzları kurmak için çabalıyoruz. Daha sade, minimal bir tarzı evinize de yansıtmanız için neler yapabilirsiniz?

 • Bella Maıson ilk mağazasını Hılltown Avm’de açıyor!
  Bella Maıson ilk mağazasını Hılltown Avm’de açıyor!

  13 milyar dolarlık ekonomik hacme sahip ev tekstili sektörüne yeni bir marka daha katılıyor: Bella Maison. Cezayir’in en büyük mutfak ve yatak odası üreticisi olan Türk yatırımcı Tan Ailesi, 2 yıllık Ar-Ge çalışmalarından sonra Türkiye’de ev tekstili sektöründe perakende mağazalarıyla yer alacak. İlki 27 Ekim Cuma günü Küçükyalı Hilltown AVM’de açılacak olan Bella Maison mağazasında, ev tekstilinden ev giyimine, ev dekorasyonuna kadar eve dair her şeyi bulabilmek mümkün.

 • Yüksek Tavanlı Evlerde Dekorasyon
  Yüksek Tavanlı Evlerde Dekorasyon

  Yüksek tavanlı evler, son derece ferah ve estetik bir kullanım alanı sunar. Yüksek tavanlı bir daireye sahipseniz, dekorasyon için size fikir verecek bazı önerileri sizin için biraraya getirdik.

 • Hayvan Dostlarınıza Özel Mobilyalar
  Hayvan Dostlarınıza Özel Mobilyalar

  Tasarımcı Inma Bermudez tarafından tasarlanan hayvan mobilyaları, evinizde erişilebilir fiyatlara evcil hayvanlarınızın kullanacağı mobilyalar ve eşyalar içeriyor.

 • Bien Seramik'in Yeni Mağazası Ataşehir'de!
  Bien Seramik'in Yeni Mağazası Ataşehir'de!

  Bien Seramik 7 Ekim Cumartesi günü İstanbul Ataşehir’de yeni bir bayi açtı. Bien Seramik açtığı yeni mağazası ile perakende ve projeler için satış ağını güçlendirdi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer