|   | 
Tempo Mühendislik

Tempo Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 1

Tempo Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Tempo Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tempo Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tempo Mühendislik Hakkında

Hakkımızda
27.10.1970 tarihinde Tempo Sanayi ve Ticaret Kollektif Şirketi olarak kurulmuş, 31.05.1983 tarihinde Tempo Mühendislik Hizmetleri Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi’ ne dönüşmüştür.Firmamız, 1976 yılına kadar Proje ve Kontrollük konularında faaliyet göstermiştir. 1976 yılından itibaren resmi ve özel muhtelif inşaat, mekanik, aydınlatma ve elektrifikasyon taahhüt işleri yapmıştır.Firmamız halen proje, kontrollük, inşaat ve taahhüt işleri yapmaktadır.
Hizmetlerimiz
Bina, konut, altyapı veya endüstriyel tesis yatırımlarınızda gerekli fizibilite çalışmaları, ölçümlerin ve incelemelerin yapılması, iş planlarının yapılması, temel ve detay mühendislik hizmetleri, inşaat işleri, tesis montaj ve devreye alma işleri ile ilgili “Proje, Mühendislik” ve “Taahhüt, Proje Yönetimi” bölümlerimiz ile siz değerli yatırımcılarımıza hizmet etmekteyiz.
Proje ve Mühendislik
Hedeflediğiniz yatırımla ilgili kadrolarımızın sektöründeki deneyimleri ile ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, en yüksek kaliteyi ve en ekonomik çözümü kullanımınıza sunmak amacıyla her türlü mimari, statik, elektrik ve mekanik projelendirmenin yapılması, ilgili meslek odalarından tasdik işlemlerinin tamamlanması işlerini üstlenmekteyiz.
Taahhüt ve Proje Yönetimi   
Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak en doğru, kaliteli ve ekonomik şekilde projelendirilen yatırımlarınızın anahtar teslim olarak, zamanında, eksiksiz ve işler durumda sizlere teslimini yapmaktayız. Ayrıca yüksek deneyimli kadrolarımızda iş planlama ve proje yönetimi hizmetlerini de yatırımcılarımıza sunmaktayız.
Vizyonumuz
Kurulduğu günden bugüne kadar TEMPO başarıyı “aynı müşterilerden yeni işler almak” olarak tanımlamıştır. Bu sonucun oluşmasına imkan veren müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kırk yılı aşkın zamanda TEMPO'nun kültürü haline gelmiştir. Yeni nesil TEMPO bunu sürdürebilmek, insan kaynağına ve teknolojiye yatırımlarını arttırarak küresel ölçekte yapı sektöründe söz sahibi olma hedefini gütmektedir.
Misyonumuz
İnşaat sektöründeki uzmanlığımızı konfor ve kalite sunan ürünler üreterek Türk toplumu ve dünyanın hizmetine sunmak.
Prensiplerimiz
En güncel teknolojiyi kullanmak amacıyla sektörü sürekli takip etmek ve bu teknolojileri uygulamak.
Başarının temelinin iyi eğitilmiş,birbirini anlayan çalışanlar olduğu noktasından hareketle firma içi sosyal zaman ve eğitimlere önem vermek.
Kendimize, çalışanlarımıza ve müşterilerimize güvenmek, çalışanlarımızın inisiyatif almasını teşvik etmek.
Müşterilerimizin bizi bu noktaya getirdiğini unutmadan onların yeni işlerini boyut ayırt etmeksizin üstlenmek.
Geri döndürülmesi mümkün olmayan bir etken olması sebebiyle “zaman”ı çok iyi korumak, tüm taahhütlerimizi mutlaka zamanında teslim etmek.

Tel: 0212 663 8217
Fax: 0212 663 8218
Email: proje@tempo.biz.tr
Adres: Yeşilyurt, Ekin Sokak Çınar Apt. No: 25 / A-1 34149 İstanbul / Bakırköy

Tempo Mühendislik Projeler Haritası

Tempo Mühendislik Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer