|   |  Tepe inşaat Firması
Tepe inşaat

Tepe inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1969

  • Proje Sayısı : 6

Tepe inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Tepe inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tepe inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tepe inşaat Hakkında

*Tepe İnşaat Tarihçesi Hakkında

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding'in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, Türkiye'de ve dünyada inşaat sektörünün öncü ve yenilikçi şirketlerinden biridir.Tepe İnşaat, Hacettepe Üniversitesi Vakfı tarafından 1969 yılında Ankara'da kurulan Tepe Grubu bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. 

1986'da Tepe Grubu'nun yeniden yapılanma süreci tamamlanmış ve bu tarihten itibaren Tepe İnşaat, Bilkent Holding'in bir parçası olarak etkinliklerine devam etmiştir. Projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, uluslararası standartlarda hizmet sunan Tepe İnşaat, yurt içi ve yurt dışında, Orta Avrupa'dan Asya'ya Kuzey Afrika'dan Orta Doğu'ya imzasını taşıyan projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri yaratmak konusunda da başarıya ulaşmıştır.

Tepe İnşaat kurulduğu günden bu yana inşa ettiği konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleriyle hayatın her alanında yer almaktadır. Sosyal sorumluluk bilinci içinde Bilkent Üniversitesi vasıtası ile pek çok gence eğitim fırsatı sunulmakta, ülke değerlerini koruyan ve yücelten yeni nesiller teşvik edilmektedir.

*Tepe İnşaat Konut Projeleri
Beykoz Konakları

*Tepe İnşaat Residence Projeleri
Nar Kule, Tepe Prime Residence, Nar City, Narlife

*Tepe İnşaat Ofis Projeleri
Tepe Prime Residence

*Tepe İnşaat İletişim Bilgileri

Adres: Beytepe Köyü Yolu No: 5 Bilkent, Ankara
Telefon: 0312 266 58 00 (13Hat)
E-Mail: info@tepeinsaat.com.tr
www.tepeinsaat.com.tr/

Tel: 0312 266 5800
Fax: 0312 266 7838
Email: info@tepeinsaat.com.tr
Adres: Beytepe Köyü Yolu No: 5 Bilkent Ankara / Çankaya

Tepe inşaat Projeler Haritası

Tepe inşaat Projeleri

Tepe inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.