|   | 
TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI

TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI, konut, ofis ve residence projeleri, TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI Hakkında

TEPE

Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding’in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, Türkiye’de ve dünyada inşaat sektörünün öncü ve yenilikçi şirketlerinden biridir.Tepe İnşaat, Hacettepe Üniversitesi Vakfı tarafından 1969 yılında Ankara’da kurulan Tepe Grubu bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. 1986’da Tepe Grubu’nun yeniden yapılanma süreci tamamlanmış ve bu tarihten itibaren Tepe İnşaat, Bilkent Holding’in bir parçası olarak etkinliklerine devam etmiştir.

Projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında, uluslararası standartlarda hizmet sunan Tepe İnşaat, yurt içi ve yurt dışında, Orta Avrupa’dan Asya’ya Kuzey Afrika’dan Orta Doğu’ya imzasını taşıyan projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri yaratmak konusunda da başarıya ulaşmıştır. Tepe İnşaat kurulduğu günden bu yana inşa ettiği konut,

alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, endüstriyel tesisler ve altyapı projeleriyle hayatın her alanında yer almaktadır. Sosyal sorumluluk bilinci içinde Bilkent Üniversitesi vasıtası ile pek çok gence eğitim fırsatı sunulmakta, ülke değerlerini koruyan ve yücelten yeni nesiller teşvik edilmektedir.

 

MESA

1969’da Ankara’da kurulan MESA MESKEN SANAYİİ A.Ş., ülkemizdeki, özellikle toplu konut yaklaşımını tamamıyla değiştirerek, insanı ve binayı çevresiyle birlikte ele alan bir anlayışı hayata geçirdi. MESA, 45 yılda birçok başka ‘ilk’leri de gerçekleştirerek, konutta ‘kalite ve güven’ ile birlikte anılan bir marka olmasının yanı sıra, ‘MESA standardı’, bugün kalitenin elde edilmesinde başvurulan bir referans noktası oldu.

 

Öncülük yaptığı inşaat/konut sektöründen sanayiye; turizmden hizmet sektörüne kadar birçok alanda faaliyet gösteren, binlerce kişiyi istihdam eden Mesa, konut sektörüne kazandırdığı tünel kalıp teknolojisi, ‘Müşteri Hizmetleri Birimi’, ‘Konut Siteleri Hizmet ve Bakım Şirketleri’ gibi Türkiye’de gerçekleştirdiği ‘ilk’lerle, yaptığı 80.00’den fazla konutla ve hayata geçirdiği yapılarıyla kurduğu yeni yaşamların ve yaşam dolu kentlerin gururunu yaşıyor.

 

Her yeni konut yeni bir yaşam alanı, MESA için yeni bir mutluluk…

Onbinlerce yeni konut, yüzbinlerce yeni MESA’lı…

İşte MESA’nın yolunu aydınlatan büyük hedefi.

 

 

 

 

 

Tel: 0312 217 5656
Fax: 0312 217 5656
Email: info@parkmozaik.com
Adres: Alacaatlı Mahallesi 3296. Cadde No: 10 Yaşamkent Ankara / Çankaya

TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI Projeler Haritası

TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI Projeleri

TEPE-MESA ADİ ORTAKLIĞI Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer