|   |   |  Terrace Evler’in birinci etabı satışa sunuldu 

Terrace Evler’in birinci etabı satışa sunuldu 

Kocaeli'nin İzmit ilçesi Yuvam Akarca'da yapılan Terrace Evler’in 1. etabı, lansman öncesi satışa sunuldu.

Terrace Evler’in birinci etabı satışa sunuldu 

Kocaeli’nin en gözde semtlerinden Yuvam Akarca’da yapılan Yahya Kaptan Terrace Evler’in 1. etabı lansman öncesi satışa sunuldu. Onur Yılmaz, Himmet Yıldırdım ve Bilgin Cün'ün bulunduğu Kent Proje ortaklığı tarafından gerçekleştirilen, 550 dairenin bulunduğu proje 3 etaptan oluşacak. 35 dönüm arazi üzerine 300 milyon TL yatırım ile kurulacak yaşam alanında birçok sosyal alanda bulunacak.

Proje tanıtımında konuşan Onur Yılmaz, “Kent Proje, Kocaeli’nde ilk olacak birçok özelliğe sahip Yahya Kaptan Terrace Evler Projesi’nin 1. etabını satışa sunduk. Kent Proje’nin Yuvam Akarca Mevkii'nden satın aldığı arsa üzerine 300 milyon TL’lik yatırımla başlattığı Yahya Kaptan Terrace Evler Projesi’nde 35 dönümlük alanda 600 konutun yanı sıra kapalı ve açık havuz, sauna, Türk Hamamı, spor salonu, basketbol, voleybol ve mini futbol sahaları, etkinlik alanları ile kapalı otopark bulunacak. Ayrıca proje alanı içerisinde Yahya Kaptan Terrace Evler sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayabileceği büyük bir market, kreş ile ulaşım ve güvenlik endişesi yaşamadan çocuklarını gönderebilecekleri ilkokul ve lisesinin olduğu bir özel okul da yer alacak” dedi.

Ayrıca Leed Sertifikası’na sahip ilk proje olan Kaptan Terrace Evler’i konutların çatılarına kurulacak güneş enerjisi panelleri sayesinde yaklaşık 70-80 kilovat elektrik üretimi sağlanarak yaşam alanındaki sosyal tesislerin enerji ihtiyacı karşılanacak.

Yeni Proje Haberleri

Etiketler

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

  • Niziplioğlu Holding turizmde iki otelle Kapadokya’ya çıkarma yapıyor
    Niziplioğlu Holding turizmde iki otelle Kapadokya’ya çıkarma yapıyor

    Niziplioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Niziplioğlu, Kapadokya’da iki otel yatırımı için çalışmalara hız verdiklerini kaydetti. Kapadokya’da, görsel olarak simge bir yapı inşa edeceklerini aktaran Niziplioğlu, bölgenin yılda 2.5 milyon turist çekme kapasitesine sahip olduğuna işaret etti.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.